Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Veermiku kontroll ja remont

Auto veermiku remont ja kontroll Tallinnas Chimera Autoteeninduses. Kontrollime teie auto veermiku, tuvastame ning eemaldame vead ning teie saate jälle murevabalt sõita.

Mootori remont ja vahetus

Mootorite diagnostika, remont, taastamine, kapitaalremont, kuluvdetailide- ning sissepõlemiselementide vahetus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Küsige mootori remondi pakkumist ning alustame koostööd.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Veermiku kontroll ja remont Tallinnas

Teostame teie auto veermikule põhjaliku kontrolli, leiame vead ning teeme teile ettepanekud, kuidas need kõige mõistlikumalt eemaldada. Meie mehaanikud on kogenud ning veermike remont on meie igapäevategevus. Küsige tasuta hinnapakkumist ning alustame koostööd!

Mis on auto veermik?

Auto veermik on oluline, kuna mootor annab autole jõu, käigukast paneb selle liikuma ning auto sõidab veermikul, mis on ka ainsa auto osana kontaktis sõiduteega. 

Millest auto veermik koosneb?

Veermik koosneb erinevatest komponentidest, mis mõjutavad tervikuna auto juhitavust, turvalisust, mugavust ning üldist stabiilsust.

Veermiku osad nagu rool, pidurid, vedrustus ja rehvid – samuti komponendid, mis nendega ühenduses on – puutuvad otseselt teega kokku, mistõttu saab veermikule osaks pidev koormus mis ajapikku kulutab veermiku osad. Pidev stress ja põrutused, mis tekivad erinevatest tavapärastest olukordadest nagu ebatasasused, äärekivid või halb sõidutee.

Millised veermiku komponendid tavaliselt esimesena järele annavad?

Esimesena annavad tavaliselt järgi erinevad kuulühendused, nagu õõtshoobade puksid, hoovad, aga ka amortisaatorid, mis aja jooksul kuluvad. Samuti kuluvad pidurid ning võib esineda lekkeid või muude osade purunemist. 

Miks tasub auto veermikku kontrollida ja remontida?

Lisaks veermiku osadele on auto põhja all ka teisi auto komponente nagu kütusevoolikud, karter, väljalaskesüsteemid ning erinevad puksid, mis võiksid olla väliste olude eest kaitstud. Samuti võivad erinevad kahjustatud komponendid tekitada vibratsiooni või ebamugavusi, mis omakorda tekitavad kahju teistele veermiku osadele.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Veermiku ja mootori remont Audi A6

Range Rover Sport.

Auto veermiku kontroll ja remont telli spetsialistilt

Veermikus õigeaegselt leitud ja kõrvaldatud vead või puudused säästavad teile tulevikus raha ja aega, kuna erinevate komponentide kulumine võib mõjutada ka ülejäänud veermiku osi. Kui teil esineb sõites erinevaid raskusi või kolkse tuleks veermiku kontroll läbi viia esimesel võimalusel.

Mille järgi ära tunda, et ette tuleks võtta veermiku kontroll?

Auto veermikus olevate probleemide peamised sümptomid väljenduvad tavaliselt erinevate kolksude, vibratsiooni või ebaloomulike helidena, millest levinuimad on:

Lisaks veermiku osadele on auto põhja all ka teisi auto komponente nagu kütusevoolikud, karter, väljalaskesüsteemid ning erinevad puksid, mis võiksid olla väliste olude eest kaitstud. 

Pidurid kuluvad aja jooksul ning nende regulaarne hooldus on vajalik ja otstarbekas. Pidurite puhul on enamasti kolm levinud märki, mis näitavad, et auto tuleks tuua kontrolli:

Veermiku kontroll ja remont

Meil on kaasaegne tehnika ning seadmed ja kasutame oma töös kvaliteetseid materjale  ning varuosi. Meie mehaanikud teevad teie auto veermikule põhjaliku kontrolli, tuvastavad vead ning eemaldavad need, et saaksite oma autoga jälle mugavalt ja turvaliselt sõita.

Veermiku kontroll ja remont Chimera Autoteeninduses:

Oleme autosid hooldanud, parandanud ja taastanud ca 10-aastat, tänu millele võite oma auto julgelt meile usaldada. Kasutame ning soovitame peamiselt originaalvaruosi, kuid soovi korral saate kasutada ka oma varuosa. Kõigile töödele ning tööde kvaliteedile meiepoolne garantii.

Kui soovite tuua oma auto veermiku kontrolli või tahate ette võtta veermiku remonti, siis võtke meiega ühendust. Kontaktivormi leiate siit.

Veermiku remonti puudutavad küsimused

Leidke vastus oma küsimusele nende levinud veermikuga seotud küsimuste hulgast. Lisaküsimuste tekkimisel saate meiega ühendust, kasutades selleks kontaktivormi.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.