Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Auto keretööd

Auto keretööd Tallinnas Chimera Autoteeninduses. Pakume laia valikut erinevaid keretöid puudutavaid teenuseid ning teostame ka keerukamaid eriprojekte.

Auto keretööd Tallinnas

Auto keretööd Tallinnas Chimera autoteeninduses. Võtke keretöödele hinnapakkumine ning alustame koostööd!

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Auto keretööd Tallinnas

Auto keretööd on üks meie põhitegevusi ning meie Tallinna autoteeninduses pakume laia valikut keretöid puudutavaid teenuseid – lisaks ka auto värvimise teenuseid. Meie plekksepad on kogenud ning taastavad teie keredetailid ning viivad läbi keretööd, et saavutada teile parim võimalik tulemus.

Millised on levinuimad auto keretööd?

Auto keretööde hulka loetakse nii auto kere parandustöid, aga ka auto värvimist, ehk kõiki töid, mis on seotud auto kerega. Chimera autoteeninduses teostame auto keretöid:

Teostame kõiki tüüpi keretöid ning saame hakkama ka keerukamate väljakutsetega. Kasutame keretöödeks uusimaid seadmeid ning kvaliteetseid materjale. Kui teil on mõni eriprojekt andke sellest meile teada ning teeme teile pakkumise. 

Millal on autode keretööde tegemine vajalik?

Auto on enamasti praktiline liikumisvahend, millel tekivad kasutamise käigus kahjustused, milleks võivad olla nt mõlkis tiib, muljutud kapott või katus, küljekarp või kahjustada saanud uks. Autode detailide remont- taastamine ja värvimine on meie igapäevatöö. 

Ennem keretööde ettevõtmist, eriti, mis puudutab detailide taastamist- hindame, kas taastamise maksumus ei ületa uue detaili hinda. Kliendi soovil võime detailide vahetusel kasutada ka B-kategooria varuosa või teid aidata originaalvaruosa leidmisel järelturult.

Auto plekitööd

Chimera kogenud autoplekksepad saavad hakkama suurte keerulisemate vigastuste, kui ka väiksematega. Parandame kiirelt ja efektiivselt näiteks teie auto mõlkis poritiiva-, katuse-, või kapoti, muljutud küljekarbi või muljunud uksed.

Kerevenitus ning erinevate keredetailide parandus või taastamine on meie igapäevane töö. Vajadusel sobitame külge teie leitud varuosa või otsime autolammutustest kasutatud originaalosa.

Küljekarpide vahetus

Küljekarpide vahetus tuleb võtta ette, kui karbid on läbi roostetanud või saanud kahjustada. Tooge oma auto meie juurde ning vahetame teie küljekarbid ning teostame vajadusel ka värvimistööd, et teie auto välimus oleks jälle korrektne.

Auto värvimine

Peale keredetailide taastamist- või asendamist värvime vajadusel teie auto või keredetaiilid meie värvikambris, kuhu mahuvad ka suuremad sõidukid. Lugege värvimisteenustest täpsemalt meie teenuse lehelt: auto värvimine.

Range Rover sport tehnohooldus

Mis on auto keretööde hind?

Auto keretööde hind sõltub sellest, kui palju kulub töödele aega (töötunnid) ning milline materjalikulu – samuti lisandub töödele varuosade kulu, mis kokku moodustabki auto keretööde hinna. Enamus projekte on erinevad ning unikaalsed, seepärast täpse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust ning vastame teile juba hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Näidishindadena võib välja tuua, et keskmine poritiiva parandus ning vahetus maksab ca 400€ koos detaili värvimisega. Keskmine mõlgi eemaldamine auto kerelt (kerevenitus) võib maksta ca 100-300€ olenevalt detaili suurusest ning kahjustusest.

Chimera autoteeninduses saate tehtud kõik auto keretööd, alates lihvimisest ning mõlkide eemaldamisest kuni terve auto värvimiseni meie värvikambris. Teostame tööd alati vastutustundlikult ning anname endast parima, et pakkuda teile kvaliteetset teenust. Kui teil on auto keretöid puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust ning teeme teile pakkumise.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Range Rover Sport.kerevahetus

Auto keretööd usalda oma ala spetsialistile

Tegutseme autoremondi valdkonnas juba rohkem kui 10-aastat ning oleme selle aja jooksul teinud lugematu arvu erinevaid keretöid. Meie jaoks pole ükski projekt liiga keerukas ning saame hakkama mistahes keevituste ning keretöödega. 

Lisaks auto keretöödele pakume Chimera autoteenindusest ka:

Oleme kohalik ettevõte ning meie juurest leiate abi ka kõige keerulisemate auto probleemide puhul. Leppige kokku aeg meie autoteeninduses ning teeme teie auto jälle korda, et saaksite mugavalt ja turvaliselt edasi liigelda.

Autode keretöid puudutavad küsimused ja vastused

Kui te ei leidnud meie lehelt oma auto keretöid puudutavatele küsimustele vastuseid, võtke meiega ühendust ning vastame teile esimesel võimalusel. 

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.