Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Mootori remont ja vahetus

Mootori diagnostika, mootori remont ja taastamine, mootorite kapitaalremont, mootori kuluvdetailide- ja sissepõlemiselementide vahetus Tallinnas Chimera autoteeninduses.

Mootori remont ja vahetus

Mootorite diagnostika, remont, taastamine, kapitaalremont, kuluvdetailide- ning sissepõlemiselementide vahetus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Küsige mootori remondi pakkumist ning alustame koostööd.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mootorite remont ja hooldus Tallinnas

Auto mootor on kogu auto toimimise ning edasiviimise peamine jõud, mis kooskõlas käigukasti ning veermikuga moodustab terviku. Kui mootori toimimises või elektrisüsteemides on vead ning mootor ei tööta ühtlaselt, tähendab, et aeg on võtta ette mootori hooldus.

Mootori regulaarne hooldus ja kontroll

Mootor vajab regulaarset õlivahetust ning hooldust. Sõites vigase või ebaühtlaselt toimiva mootoriga võib sellega kaasneda ebamugavusi, nagu erinevad tõrked kiirendamisel, tõusnud kütusekulu, suurenenud heitgaaside hulk või muud asjaolud.

Kui teie auto mootor tõrgub või sellel on isegi väiksemaid häireid võib sellest tulevikus mõni suurem viga välja areneda, mis võib omakorda päädida teie mootori lagunemisega, mistõttu ei tasu reeglipärast autohooldust edasi lükata, vaid mootori diagnostikat ja hooldust tasuks teha regulaarselt ning eriti juhul, kui mootor juba tõrgub.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Miks tasub auto mootorit alati reeglipäraselt hooldada?

Auto mootori hooldamata jätmine võib põhjustada tulevikus suuremat kulu, kui mootorit kohe ning jooksvalt hooldada või remontida.

Mootori remont Tallinnas Chimera autoteeninduses

Chimera autoteeninduses aitame teid kõiges, mis puudutab auto mootori diagnostikat, sissepõlemiselementide vahetust, parandust, mootori kapitaalremonti või vahetust.

Iga auto ning nende mootorid on erinevad ning nõuavad asjatundlikku lähenemist. Meie kätte võite oma mootori usaldada – meie mehaanikud on kogenud ning kasutame kvaliteetseid tööriistu ning materjale, et pakkuda teile parimat mootorite remondi teenust.

mootori remont ja vahetus, rolls royce mootori remont, auto tehnohooldus

Millal tasuks mootori diagnostika ette võtta?

Auto mootor on agregaat, millel on erinevad komponendid ehk osad, mis teevadki selle terviklikuks mootoriks. Tõrked või vahetamistvajavad elemendid põhjustavad erinevaid tunnuseid, mille järgi võib eeldada, et teie auto mootor vajab hooldust. Mõned levinud sümptomid, mis vihjavad mootori tehnohoolduse vajaduse järele on:

Põhjalik mootori diagnostika

Kui teie auto mootoril on tekkinud mõni väljatoodud eripära on üsna tõenäoline, et mootor vajab hooldust või remonti. Meil on uusimad diagnostikaseadmed ning suudame tuvastada mootori puudused ning soovitada, milline oleks teie mootori parandamiseks parim lahendus.

mootori diagnostika Nissan Type-R, mootori vahetus Type R

Mootori vahetus, parandus ning kapitaalremont

Tuues oma auto mootori meie juurde remonti võite alati kindlad olla, et teeme omaltpoolt kõik, et teie auto mootor jälle parima tervise juurde saada ning kvaliteedis me allahindlusi ei tee.

Meie töökotta võite tuua ka Eesti mõistes eksklusiivsemaid sõidukeid – pakume laia valikut mootori remondi, – taastamise, – ja vahetustöid paljudele automarkidele.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mootori komponentide remont ja vahetus

Mootori remonditööde puhul alustame diagnostikast, mille käigus leiame auto mootoris olevad vead ning hindame, kas- ja kuidas mootorit remontida. 

Õli- ning mootori kuluvdetailide vahetus

Õlivahetus tuleks teostada auto tootja poolt sätestatud perioodi vältel, mis on enamasti ca 10 000 – 20 000km tagant. Lisaks õlivahetusele tuleks aeg-ajalt üle vaadata erinevad mootori kuluvosad, nagu erinevad filtrid, küünlad ning muud komponendid, mis paratamatult kasutuse käigus kuluvad.

Hammasrihma ehk mootori keti vahetus

Hammasrihma (mootori keti) vahetus (tutvu teenusega) on enamike mootorite puhul pikaaegse kasutamise puhul paratamatu. Vahetame teie auto mootori keti ning teeme teie mootorile täishoolduse mõistliku hinna- ning kõrge kvaliteediga.

Mootori kapitaalremont

Mootori remonditööde puhul alustame diagnostikast, mille käigus leiame auto mootoris olevad vead ning hindame, kas- ja kuidas mootorit remontida. Vajadusel remondime mootori komponendid, lihvime plokikaane, või asendame mootori elektroonika komponente. 

Oleme teinud keerukaid mootori kapitaalremondi töid ning meie mehaanikud on kogenud, mistõttu võite oma auto mootoritööd meile julgelt usaldada.

Mootori kapitaalremondi käigus kasutame originaalvaruosi, kuid lähtume eelkõige teie soovidest, kui soovite näiteks mõnd enda hangitud B-kategooria varuosa kasutada – oleme paindlikud ning läheneme igale mootori taastamise projektile individuaalselt.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Mootori vahetus

Mootori vahetus tasub ette võtta juhul, kui auto mootori remondi hind on kõrgem, kui mootori vahetuse hind. Oleme teinud palju erinevaid mootorite vahetusi ning saame hakkama ka keerukamate mootori vahetuse töödega. 

Mootori remondi hind

Mootori remondi hind sõltub peamiselt varuosade kulust ning töötundide arvust, mis on mootorite remondi puhul keskmiselt kõrgem, kuna mootor tuleb enamasti komponentide vahetamiseks demonteerida. 

Kui te soovite teada, palju teie mootori remondi umbkaudset maksumust, küsige meilt hinnapakkumist ning alustame koostööd.

Mootorite remont ja hooldus Tallinnas

Mootorite remont ja hooldus on meie igapäevatöö juba rohkem kui 10-aastat. Teostame kõiksugu mootorite remonditöid ning saame hakkama ka keerukamate töödega. Kõigile meiepoolsetele töödele kehtib garantii ning anname endast alati kõik, et saavutada teile parim võimalik tulemus.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.