Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Volvo remont Tallinna

Chimera autoteeninduses parandame kõiki levinud Volvo mudeleid, k.a. väikebusse ning kaubikuid. Küsige Volvo hoolduse jaoks pakkumine ning alustame koostööd.

Volvo autode remont Tallinnas

Tuues oma Volvo Chimera autoteenindusse, viime läbi põhjaliku diagnostika, leiame ning eemaldame vead pakkudes töödele garantiid ning meie klientidele parimat võimalikku tulemust.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Volvo remont ja parandus Tallinnas

Volvo hooldus ja remont Tallinnas

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Volvo on tuntud Skandinaavia autotootja ning tuntud just oma turvaliste ning töökindlate autode poolest. Volvo on hea valik neile, kes hindavad sõidumugavust ning turvalisust. Sellegipoolest, nagu kõik autod, kuluvad ka Volvod ning kui teie autol on tekkinud sõidu ajal vibratsioon, põhja-alt kostub ebaloomulikku müra või sillas on mõni kolks, on paras aeg oma auto kontrolli tuua.

Õigeaegselt eemaldatud vead säästavad teile tulevikus aega ja raha. Chimera autoteeninduses remondime kõiki levinud Volvo mudeleid, mootoreid, käigukaste, viime läbi keretöid ning teostame ka kahjukindlustustöid. Ükski remonditöö pole meile tühine või ülejõukäiv. Saame hakkama ka keerulisemate mootorivahetuste- või näiteks turbiini taastamisega.

Tuues oma auto Chimerasse, teostame teie autole põhjaliku diagnostika ning vajadusel ajame auto tõstukile, et teha põhjalikum manuaalkontroll. Teostame teie auto õlivahetuse, parandame veermiku komponendid ning tasakaalustame sillad ning rehvid.

Aitame teid ka eritööde või keerulisemate väljakutsete puhul. Kui olete juba teepeale jäänud, saadame oma puksiiri teie Volvole järele ning toome auto teenindusse, et saaksite jälle turvaliselt ja mugavalt oma Volvoga edasi liigelda.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Kuidas Volvo tehnohooldus välja näeb?

Meie kogenud mehaanikud teostavad teie autole põhjaliku diagnostika, kasutades selleks uusimaid seadmeid ning tarkvara. Leiame veakoodid, aga ka muud vead, mis esmapilgul kohe välja ei paista. Nõustame ning konsulteerime teid võimalike lahenduste osas ning kokkuleppele jõudes tellime vajalikud varuosad ning paigaldame need teie Volvole. Pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust juba täna, kasutades selleks kontaktivormi.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Kõigile meie Volvo remonditöödele kehtib loomulikult meiepoolne tööde garantii, mis tähendab, et kui oleme teinud remonditööde käigus mõne vea, likvideerime sellest tekkinud kahju ning taastame teie auto algse tehnilise seisukorra oma kuludega. Muuhulgas pakume järgmisi Volvo remonti puudutavaid teenuseid:

Auto tõrgub, kuid te ei tea täpset põhjust?

Kui teie Volvo näitab väsimuse märke või on tekkinud vibratsioon või mõni kolks, kuid te pole autoekspert, siis võtke meiega julgelt ühendust ning nõustame teid alati oma teadmiste piires. 

Jätke meile oma andmed

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Volvode värvimis- ja keretööd Tallinnas

Volvo autode värvimine Tallinnas

Lisaks kere,- mootori,- käigukasti- ning veermiku remondile teostame ka kõrgel tasemel keretöid. Saame hakkama kõiksugu keredetailide taastamise või vahetusega. Pakume Volvo mudelite terve auto värvimist, aga ka erinevate keredetailide originaalvärviga taastamist. Meie kogenud värvimeistrid ning kvaliteetne värvimiskamber tagavad teie Volvo värvimisele parima tulemuse.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Volvode hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.