Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Käigukasti vahetus ja remont

Käigukasti vahetus ja remont Chimera autoteeninduses Tallinnas. Teeme teie auto käigukastile kontrolli, leiame ning eemaldame vead, et saaksite mugavalt edasi sõita.

Käigukasti remont ja vahetus

Käigukasti kontroll, remont ja vahetus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Kontrollime, hooldame ning parandame teie auto käigukasti, kõigile töödele garantii.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Käigukasti vahetus ja remont Tallinnas

Chimera’s teostame kõiki levinud käigukaste puudutavaid töid, alates käigukastiõli vahetusest kuni keerukamate käigukastide vahetusteni. Käigukasti remont ja vahetus telli oma ala professionaalidelt, et saaksite ka tulevikus murevabalt ning turvaliselt liigelda.

Auto käigukasti toimimine ja olulisus

Käigukast on üks peamisi komponente, mis autot reaalselt liikuma paneb. Mootorist tuleb jõud, auto sõidab veermikul ning käigukast ühendab neid omavahel, et mootorist jõuaks toodetud energia veermikuni.

Millistel juhtudel võib auto käigukast järele anda?

Käigukast, olenemata kas tegu on manuaal- või automaatkastiga võib järele anda ka ootamatult, kuid enamasti tekivad vead pikema kasutusaja jooksul ning erinevate faktorite koosmõjul, ehk puruneda võib mõni komponent, kuluda mõni tihend või tekkida võivad võõrvedelikest tingitud probleemid.

Millal tasub käigukasti remontida või vahetada?

Käigukasti remont või vahetus on teiste auto komponentide parandusega võrreldes kallim, kuna eeldab suuremat töömahtu. Käigukasti mahavõtmiseks ja pealepanemiseks kulub minimaalselt 4 tundi, kuid keerulisemate mootorite puhul kuni 20 töötundi. Lisaks sellele, lisanduvad varuosade kulud ning varuosade vahetamisele kuluvad töötunnid.

Käigukastide vahetus

Käigukasti vahetus tasub neile autoomanikele, kelle auto käigukasti remontimine oleks liiga kulukas. Käigukasti vahetus ei sobi kõigile kasutatud autodele, kuid enamasti on see hea alternatiiv käigukasti komponentide remontimise- või vahetamisele.

Manuaalkäigukasti vahetus

Manuaalkäigukastiga autode käigukasti vahetus telli spetsialistilt. Vahetame teie auto käiguvahetussüsteemi, koos kõigi komponentidega. Vajadusel vahetame ka siduri.

Automaatkäigukasti vahetus

Automaatkäigukasti vahetuse teenus meie autoteeninduses on murevaba ning usaldusväärne. Oleme vahetanud kümneid automaatkäigukastide süsteeme ning saame hakkama ka keerukamate töödega.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Käigukasti remont ja taastamine

Käigukasti remont tasub ära pigem autodele, mis on uuemad ning millega plaanite sõita veel pikemat aega, kuna vana auto puhul ei pruugi suuremad käigukasti remonditööd ennast ära tasuda.

Manuaalkäigukasti remont Tallinnas

Teostame teie manuaalkäigukastiga autole diagnostika ning leiame vigased komponendid. Manuaalkäigukastide remont on üks meie igapäevategevustest. Vahetame teie auto siduri, hooratta või muu käiguvahetussüsteemi kuuluva komponendi.  

Automaatkäigukasti remont Tallinnas

Parandame teie sõiduki automaatkäigukasti tervikuna, või selle üksikud komponendid. Teeme teie auto käigukastile põhjaliku diagnostika ning leiame vead, teeme teile ettepanekud ning pakkumise, misjärel viime läbi parandustööd.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Käigukasti õlivahetus

Lisaks käigukastisüsteemide komplekssemate probleemide eemaldamisele vahetame teie käigukasti õli murevabalt, et teie auto käigukast toimiks ka edaspidi murevabalt.

Käigukasti paranduse hind

Käigukasti- või selle komponentide vahetus on keskmisest ajakulukam töö, kuna käigukasti osadele ligi pääsemiseks tuleb käigukast auto küljest lahti monteerida, mis tähendab keskmisest rohkem töötunde.

Käigukasti remondi hinda mõjutab ka, millised komponendid on järele andnud, nende hind ning asjaolu, kas soovite kasutada poest ostetud originaalvaruosa, lammutusest leitud varuosa või B-kategooria varuosa.

Küsige auto käigukasti remondi hinnapakkumist ning vastame teile esimesel võimalusel.

Mille järgi teada, et käigukast vajab hooldust?

Käigukast on vahelüliks mootori ja veermiku vahel. Käigukasti mõte ongi suunata mootorist tulev jõud veermikku ning käiguvahetus peaks alati olema võimalikult sujuv ning pehme. Kui teil esineb autoga sõites järgmisi eripärasid, tasub ette võtta käigukasti kontroll ja hooldus.

Selliste sümptomite esinedes peaksite esimesel võimalusel teostama käigukasti kontrolli ning vajadusel eemaldama võimalikud vead. Enimlevinud vead käigukastis on:

Leppige kokku aeg meie autoteeninduses ning teostame teie auto käigukastile kontrolli, misjärel eemaldame soovi korral leitud vead, et saaksite jälle mugavalt ja turvaliselt edasi sõita.

Käigukasti vahetus Tallinnas

Chimera autoteeninduses pakume teile käigukasti vahetus- ja remondi täisteenust. Käigukastide taastamine, remont ja hooldus kuuluvad meie igapäevategevuste hulka. Meie teeninduses töötavad kogenud mehaanikud ning kasutame oma töös uusimaid diagnostikaseadmeid ja kvaliteetseid materjale. Kõigile töödele meiepoolne garantii.

Käigukasti kontroll, vahetus ja remont Chimeras:

Kui te otsite professionaalset autoteenindust, kes teostab käigukasti remondi kvaliteetselt ning kokkulepitud ajaks, võtke meiega ühendust ning küsige pakkumist läbi kontaktivormi.

Käigukasti remonti puudutavad küsimused?

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele, mis puudutab käigukasti kontrolli, remonti ja vahetust. Lisaküsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.