Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Auto värvimine

Auto värvimine Tallinnas Chimera autoteeninduses. Teostame teie auto keretööd ning värvime eraldi ka teie auto detaile. Küsi individuaalset pakkumist ning alustame koostööd.

Auto värvimine Tallinnas

Kui soovite vörvida terve auto või mõnda keredetaili, küsige hinnapakkumist ning vastame teile esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Auto värvimine Tallinnas

Auto värvimine ning auto keretööd telli Chimera autoteenindusest. Pakume terve auto värvimist, keredetailide värvimist või värvimisega seotud eritöid. Kogenud meeskond ning kvaliteetsed seadmed – kõigile värvimistöödele meiepoolne garantii.

Auto värvimisele eelnevad ettevalmistustööd

Selleks, et saaksime teie auto kvaliteetselt värvida, tuleb ennem värvimistöödega alustamist valmistada auto kere värvimiseks ette. Teostame kõik vajalikud ettevalmistustööd ning keretööd, eemaldame- või katame kinni keredetailid, mis ei kuulu värvimisele.

Lisaks lihtsamatele keretöödele, pakume oma klientidele võimalust kasutada oma auto välimuse uuendamiseks ka järelturu keredetaile, mille paigaldamisel- ja värvimisel saame teid aidata.

BMW X5 värvimistööd

Auto värvimise hind

Auto värvimise hind sõltub auto peamiselt sellest, kui palju töötunde auto värvimisele kulub ning materjalikulust. Iga auto on erinev, seepärast teeme teile individuaalse hinnapakkumise juhtumipõhiselt. Suuremate autode värvimise pind on suurem, mistõttu kulub sellistele autodele ka rohkem värvi- ning töötunde.

Samuti saab valida lihtsama lakk-viimistluse või keeruka kameeleonvärvi vahel. Olenevalt lahenduse keerukusest varieerub ka hind, seepärast võtke meiega ühendust ning võtke oma auto värvimisele hinnapakkumine. (võta pakkumine siit)

Terve auto värvimine

Terve auto värvimine on mõistlik autode puhul, millega kavatsete ka järgnevatel aastatel sõita või autodele, mille värvikiht on saanud kahjustada. Auto värv kaitseb auto keret ilmastikust tulenevate kahjude suhtes, samuti annab autole ilusa- ning korrektse välimuse. Kvaliteetselt värvitud auto värvikiht kestab normaalse hoolduse puhul pikka aega ning on investeeringut väärt.

Auto detailide värvimine

Auto detailide värvimine on vajalik, kui olete osalenud õnnetuses või mõni paneel- või keredetail on vajanud vahetust. Pakume värvimistöid kõiksugu auto keredetailidele, lisaks pakume muid lisateenuseid, et teie auto välimus oleks jälle terviklik ning auto sõitmiseks korras.

Autode värvimine usalda spetsialistile

Oleme teinud värvimistöid paljudele klientidele ning saame hakkama ka keerukamate värvimistöödega. Meie autoteeninduses on värvikamber kuhu mahuvad ka väikebussid ning 4×4 sõidukid. 

Chimera autoteeninduse auto värvimise teenused:

Chimera autoteeninduses pakume erinevaid autode remondi- ja hooldustöid. Autode värvimine usaldage oma ala eksperdile. Saame teid aidata, kui teid huvitab:

Kui te soovite värvida oma autot või mõnda auto keredetaili, et see sobiks ülejäänud autoga – kirjutage või helistage meile ning teeme teile pakkumise sõltuvalt teie auto mudelist ning tööde keerukusest. Enamasti vastame päringutele juba samal päeval. Kiireloomuliste projektide puhul helistage meie värvikoja telefoninumbril: 56 674 424

auto värvimine, auto värvimine tallinnas Chimera autoteeninduses, värvikamber

Auto keredetailide värvimine

Auto värvimine Tallinnas

Auto värvimise protsessi käigus teeme teie autole ettevalmistavad keretööd, nagu lihvimine, vajadusel kruntimine ning muud toimingud. Lisaks vajalike keredetailide eemaldamine või teipimine, et auto oleks värvimiseks valmis.

Seejärel kanname meie värvikambris autole peale värvikihid ning peale värvimistööde lõppu laseme autol kuivada, et saavutada ideaalne lõpptulemus. 

Kui teil on auto värvimise teenuste kohta lisaküsimusi või soovite saada hinnapakkumist, kirjutage meile ning teeme teile pakkumise juba samal- või järgmisel tööpäeval.

Auto värvimist puudutavad küsimused ja vastused

Kui teil on lisaküsimusi auto värvimise kohta, millele te meie lehelt vastust ei leidnud, võtke meiega ühendust ning vastame teile esimesel võimalusel.

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Auto värvimise hinnapakkumine

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.