Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Seat remont ja tehnohooldus

Seat sõidukite tehnohooldus, keretööd, diagnostika, veermiku remont, keevitustööd ning elektritööd Tallinnas Chimera autoteeninduses Magasini 31b. Küsige pakkumist.

Seat remont ja hooldus Tallinnas

Tooge oma Seat sõiduk meie juurde diagnostikasse. Leiame ning eemaldame teie auto vead ning saate jälle mugavalt ja turvaliselt edasi sõita. Küsi hinda.

Seat sõidukite remont ja parandus Tallinnas

Seat remont kvaliteetselt ja soodsalt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Pakume diagnostikat, tehnohooldust ning põhjalikke remonditöid enamikele Seat sõidukitele ning keretüüpidele. Tooge oma Seat sõiduk meie juurde teenindusse aadressil Magasini 31b Tallinn ning teostame teie autole põhjaliku kontrolli, eemaldame vead ning saate jälle turvaliselt liigelda.

Pakume laia valikut erinevaid remonditeenuseid, alustades keretöödest ning lõpetades keeruliste elektritööde- või mootorivahetustega. Ükski töö pole meile liiga suur või väike ning anname endast alati parima, et pakkuda oma klientidele turu parimat teenust mõistliku hinnaga.

Kui soovite oma auto tuua kohalikku remonditöökotta, kuid ei soovi teha allahindlusi töö kvaliteedis, olete õiges kohas. Võtke meiega ühendust ning saatke meile oma auto- ning enda andmed, et saaksime teid nõustada ning teha teile hinnapakkumise.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Kuidas Seat tehnohoolduse protsess välja näeb?

Chimera teeninduses viime teostame teie Seat sõidukile põhjaliku diagnostika, kasutades selleks uusimaid seadmeid ning tarkvara. Soovi korral viime läbi ka manuaalse tehnokontrolli, et leida osad, mis on kulunud ja võivad vahetamist vajada või muid esmapilgul väljapaistmatuid probleeme. Viies tehnohoolduse läbi regulaarselt, saate kindlad olla, et teie teekond on turvaline ning auto üldine hoolduskulu peaks samuti kokkuvõttes madalam olema. Küsige pakkumist.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Kõigi meie poolt Seat sõidukitele teostavate tööde puhul pakume omapoolset garantiid tööde kvaliteedile. Saame hakkama vabalt nii uuemate- kui vanemate Seat mudelite- ning keretüüpidega. Meile võib tuua hooldusse ka kaubikuid ning tarbesõidukeid. 

Otsite kvaliteetset autoteenindust Tallinna kesklinnas?

Kui teie Seat autol on ilmnemas probleeme, tekkinud on mõni kolks või auto vibreerib sõidu ajal, oleks kindlasti õige aeg auto kontrolli tuua. Lahendamata- ning parandamata probleemid võivad auto edasise kasutuse käigus hiljem kallimaks minna, võrreldes sellega, kui vead õigeaegselt eemaldada. 

Tooge oma auto Chimera autoteenindusse ning teostame teie autole põhjaliku hoolduse, vahetame filtrid, teeme keretööd ning pakume kahjukäistlustöid enamikele Seat mudelitele. Kui teil on lisaküsimusi või soovite saada hinnapakkumist, jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Seat värvimistööd Tallinnas Chimera teeninduses

Seat sõidukite värvimine Tallinnas

Viime läbi Seat sõidukite tehnohooldust, remonti ja parandust ning pakume ka kvaliteetset Seat auto värvimise teenust Tallinnas meie värvikojas. Teostame ettevalmistavad keretööd ning taastame teie auto algse välimuse või värvime teie Seat-i teie soovidele vastavalt.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Seat autode hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.