Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Dodge remont Tallinnas

Dodge erinevate mudelite remont, hooldus ja parandus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Teostame kere- ja värvimistöid, mootori- ja käigukasti remonttöid kiirelt ja kvaliteetselt.

Dodge sõidukite remont Tallinnas

Chimeras pakume laia valikut auto remonti puudutavaid teenuseid. Parandame ka Dodge sõidukeid. Küsige täpsemalt kasutades selleks kontaktivormi.

Dodge remont ja parandus Tallinnas

Dodge remont telli eksperdilt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Dodge remont, tehniline hooldus, diagnostika ning keretööd Tallinnas Chimera autoteeninduses. Teostame kõiksugu remonttöid enamikele Dodge mudelitele ning keretüüpidele.

Tooge oma Dodge sõiduk meie juurde diagnostikasse ning teeme teie autole põhjaliku kontrolli, leiame veakoodid niisamuti peidetud vead. Pakume teile tasuta konsultatsiooni ning teeme ettepanekud, kuidas auto võimalikult efektiivselt jälle töökorda saada.

Dodge parandustööde pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust, teostame ka kahjukäsitlustöid ning pakume puksiirteenust ka suurematele sõidukitele. Meile saate helistada või kirjutada läbi kontaktivormi. Päringutele vastame esimesel võimalusel.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Mida Dodge remontimise teenus endas sisaldab?

Teostame teie Dodge sõiduki hooldus- ja parandustööd alati professionaalselt ning peame kokkulepitud aegadest kinni. Kasutame oma töös uusimaid diagnostikaseadmeid ning tarkvara. Meie mehaanikud ning autotehnikud on koolitatud ning kogemustega spetsialistid, kes leiavad lahenduse ka teie keerulismatele Dodge sõiduki probleemidele.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Tellides Chimerast Dodge autoteeninduse teenuse, keretöid või värvimistööd võite kindlad olla, et saate turu parima teenuse ning seda mõistliku hinnaga. Viime läbi remonttööd ka uuematel mudelitel ning mootoritel. Meile võite tuua nii suure diiselmootoriga Dodge Ram-i või mõne luukpära linnasõiduki. Kui teil on teie Dodge-i puudutav küsimus või te ei tea, mis autol täpselt viga on, kirjutage meile ning nõustame teid meeleldi.

Vajate abi oma Dodge auto vigade leidmisel?

Kui teie Dodge sõidukil esineb sõites kolkse, on tekkinud vibratsioon või auto veermikust, mootorist või kastist tuleb ebaloomulikku müra – võtke meiega ühendust ning leiame teie auto probleemid, eemaldame vead ning pakume kõikidele töödele garantii. 

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Dodge värvimistööd Tallinnas Chimera teeninduses

Dodge sõidukite värvimine Tallinnas

Teostame kere- mootori- ja käigukasti remonti, lisaks sellele saate oma Dodge sõiduki meie juures värvida, valides mõne originaalvärvi või valides mõne uue tooni. Meie värvikamber mahutab ka suuremaid sõidukeid ning maastureid, mistõttu võite oma Dodge-i meie juurde värvimisse tuua. Värvime ka erinevaid keredetaile ning teostame vajalikud ettevalmistus- ja keretööd.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Dodge hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.