Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Skoda remont ja teenindus

Teostame Škoda tehnohooldust ja remonti Tallinnas meie autoteeninduses Magasini 31b. Lepi aeg kokku Škoda hoolduseks ning teeme teie auto jälle korda, et saaksite mugavalt edasi liigelda.

Škoda remont ja hooldus Tallinnas

Tooge oma Škoda meie autoteenindusse Magasini 31b, Tallinna kesklinnas ning teostame teie autole põhjaliku kontrolli ning eemaldame kõik puudused. Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist.

Škoda remont ja parandus Tallinnas

Škoda remont kvaliteetselt ja soodsalt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Chimera autoteeninduses Tallinna kesklinnas pakume laia valikut remonditeenuseid enamikele levinud Škoda mudelitele. Teostame kõiksugu remondi- ja hooldustöid, alates õlivahetusest kuni keerukate elektri- või keretöödeni. 

Lisaks levinud remonditeenustele pakume ka Škoda kahjukäsitlustöid, juhul, kui olete sattunud õnnetusse ning teie auto vajab keretöid või taastamist. Tööd viime läbi alati kokkulepitud ajaks ning mõistliku hinnaga. Kui teil on Škoda remonti või tehnohooldust puudutavaid küsimusi, saate meiega ühendust võtta kasutades selleks kontaktivormi või võttes meiega otse ühendust.

Chimera autoteenindus asub Tallinna kesklinnas ning kasutame oma töös kvaliteetseid materjale, meie personal on kogenud ning meie juurest saate abi kõikide probleemide puhul, olgu mureks mõni veakoodi eemaldamine, DPF-tahmafiltri vahetus või mootoritööd.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Kuidas Škoda tehnohoolduse protsess välja näeb?

Škoda tehnohoolduse protsessi alustame diagnostikaga, milleks kasutame uusimaid seadmeid ning tarkvara, et leida üles kõik auto veakoodid. Nende analüüsimisel koos manuaalse lisakontrolliga leiame teie Škoda vead, kulunud osad ning teeme omapoolse ettepaneku, mida ning millal tuleks vahetada – misjärel teeme teile töödeks hinnapakkumise. 

Kui teie Škodal on mõni müsitline probleem või soovite lihtsalt oma auto tehnilist seisukorda kontrollida, võtke meiega ühendust ning alustame koostööd. Asume Tallinna kesklinnas Magasini 31b ning oodates, kuni me teie autot kontrollime, saate mõnusasti ooteruumis oodata ning juua teed või kohvi.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Chimera autoteeninduses tehtud Škoda remonditöödele kehtib meiepoolne garantii. Oleme oma ala spetsialistid ning meie klientide rahulolu ning parim tulemus on meie töö alus. Populaarseimad Škoda hoolduse teenused Chimera autoteeninduses on:

Te ei tea täpselt, mis teie autol viga on?

Kui teie auto tõrgub, on tekkinud on mõni kolks või sillad teevad häält, on aeg hoolduseks. Helistage või kirjutage meile ning leiame teie auto probleemidele lahendused. Teostame regulaarset hooldust, koos diagnostikga. Leiame vead ning lahendused, et teie auto saaks jälle parimasse korda.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Škoda värvimistööd Tallinnas

Škoda autode värvimine Tallinnas

Lisaks Škodade mootori- käigukasti ning veermiku remonditöödele teostame ka kere- ning värvimistöid. Oleme spetsialiseerunud samuti auto kere- ning värvimistöödele. Meie jaoks pole ükski värvimistöö – olgu tegu keredetaili või terve auto mitmekihilise värvimisega – liiga suur ega väike. Võtke meiega ühendust ning teeme teile Škoda värvimise individuaalse hinnapakkumise.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Škoda hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.