Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Generaatori remont ja vahetus

Generaatori remont ja generaatori vahetus Chimera autoteeninduses Tallinna kesklinnas. Teeme teie autole diagnostika, leiame vead ning asendame purunenud või kulunud komponendid.

Generaatori remont ja vahetus

Generaatori diagnostika, hooldus, remont ja vahetus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Leppige aeg kokku ning alustame koostööd!

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Generaatori remont ja vahetus Tallinnas

Chimera autoteeninduses pakume laia valikut autode remonditöid, mille hulka kuulub ka generaatorite remont ja vahetus. Kui teie auto generaator tõrgub või vajab vahetust, jätke meile oma andmed ning teeme teile pakkumise.

Miks auto generaator autole elutähtis on?

Auto generaator varustab teisi auto elektrilisi komponente pideva elektrivooluga, mida ta genereerib tekkinud mehhaanilisest energiast, samuti laeb jooksvalt auto akut. 

Auto generaatori probleemid ja diagnostika

Generaatoriga seotud probleemid võivad päädida auto seiskumisega suvalisel hetkel ning suvalises kohas, mis võib teile tekitada lisaebamugavusi. Seepärast tasub generaatoriprobleemide esinemisel need- või generaator asendada esimesel võimalusel.

Kuidas generaatori eluiga pikendada?

Generaatori eluiga saab pikendada, vältides erinevaid olukordi või väliseid mõjusid, mis võivad auto generaatorit kahjustada. Sellisteks mõjudeks võivad olla näiteks vana aku kasutamine, liigsete pardaseadmete lisamine, süütevõtme liialt kaua käivitusasendis hoidmine (vanematel autodel) ning pooluste segamine, aga ka näiteks veeloikudest läbisõitmine.

Mille järgi teada, et auto generaator vajab hooldust?

Lisaks allpool väljatoodud tunnustele võib generaatori probleemide aluseks olla ka mõni purunenud ühendus juhtmetes või probleemid ühenduskohtades, seepärast tasub ennem generaatori vahetust teha autole põhjalikum kontroll, selleks, et veenduda kas probleem on generaatoris või näiteks mõnes ühenduses.

Kui teie autol esineb järgmisi sümptomeid, tuleks kindlasti kaaluda generaatori remonti:

Generaatori diagnostika

Tooge oma auto meie juurde kontrolli – teostame autole manuaalse- ning diagnostikaseadmega kontrolli, leiame üles vead ning eemaldame need. Pakume kõigile töödele meiepoolset kvaliteedigarantiid ning teostame ka eritöid.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Range Rover Sport.

Generaatori ja starteri remont Tallinnas

Generaatori- ja starteri vahetus ning remont kuuluvad meie igapäevategevuste hulka. Vahetame teie auto generaatori, remondime või vahetame starteri ning teeme teie autole põhjaliku tehnohoolduse mõistliku hinna- ja parima kvaliteediga.

Meie Tallinna teeninduses pakume suuremat osa levinud remonditöid ning saame teid aidata kõigi probleemide likvideerimisel, mis on seotud starteri- või generaatoriga. Teostame teie autole põhjaliku kontrolli, leiame varuosad ning viime tööd läbi alati kokkulepitud ajaks.

Generaatori, starteri või elektrisüsteemi remont Tallinnas

Chimera autoteeninduses pakume m.h. järgmisi teenuseid:

Auto elektri- ja toitesüsteemide remont Chimera autoteeninduses

Kui otsite Tallinnas autoteenindust, kes teeks teie auto kokkulepitud ajaks korda, võtke meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi. Vastame teie päringutele alati esimesel võimalusel ning enamasti juba samal- või järgmisel päeval. Nõustame teid meeleldi ning anname endast alati parima, et leida teie probleemidele lahendused.

Generaatori remonti ja vahetust puudutavad küsimused

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele, mis puudutab generaatori- ja starteri hooldust, vahetust ja remonti. Lisaküsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust juba täna.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.