Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Volkswagen autode remont Tallinnas

Chimera autoteeninduses parandame kõiki levinud Volkswagen mudeleid, k.a. väikebusse ning kaubikuid. Küsige Volkswageni hoolduse jaoks pakkumine ning alustame koostööd.

Volkswageni remont Tallinnas

Tooge oma Volkswageni sõiduk Chimera autoteenindusse ning tagame teile parima võimaliku teenuse mõistliku hinnaga. Võtke meiega ühendust ning küsige töödele pakkumist

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Volkswagen remont ja parandus Tallinnas

Volkswagen hooldus ja remont Tallinnas

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Volkswagen on üks Maailma- ja Euroopa armastatuim autotootja, kelle autod on Eestis laialt levinud. Chimera autoteeninduses pakume remonditeenuseid enamikele Volkswageni mudelitele, samuti kaubikutele ning väikebussidele.

Regulaarselt hooldatud auto püsib paremini korras ning õigeaegselt eemaldatud vead säästavad teile tulevikus nii aega kui raha. Tooge oma auto kontrolli Chimera autoteenindusse ning teostame teie autol diagnostika, leiame vead ning eemaldame need kokkulepitud aja jooksul.

Pakume Volkswagen-i autodele täishooldust, alustades õlivahetusest ning mootoritöödest ja lõpetades keeruliste elektri– või keevitustöödega. Saame hakkama ka kõige keerulisemate ning kiireloomuliste projektidega. Kui teil on huvi meie teenuste vastu, võtke meiega ühendust ning alustame koostööd.

Lisaks levinud remonditöödele pakume ka puksiirteenust ning teostame kahjukäsitlustöid. Rohkem infot saate meile kirjutades või helistades.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Milline on tavaline Volkswageni hoolduse protsess?

Chimera asjatundlikud ning kogenud autotehnikud- ja mehaanikud teostavad teie autole põhjaliku kontrolli kasutades selleks elektroonilis diagnostikaseadmeid ning tarkvara – samuti vajadusel põhjaliku manuaalse kontrolli, et leida ka “varsti” vahetust vajavad komponendid, et need õigeaegselt parandada ning eemaldada komplikatsioone tekitavad varuosad või elemendid.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Oleme kohalik Tallinna autoteenindus ning meie tööde kvaliteedi tagamine on meie jaoks prioriteet number 1. Anname endast alati parima, et pakkuda teile turu parimat teenust ning seda konkurentsivõimelise hinnaga. Kõigile meiepoolsetele töödele garantii kokkuleppel. Muuhulgas pakume Volkswagenitele järgmisi teenuseid:

Teie Volkswageni sõiduk tõrgub, kuid ei tea miks?

Kui teie Volkswagen on näitamas kulumismärke, sõitmisel on tekkinud mugavusprobleeme, vibratsioon või mõni kolks on kindlasti aeg tuua oma auto kontrolli. Võtke meiega ühendust ning leppige aeg kokku meie autoteeninduses Tallinna kesklinnas juba täna.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Volkswageni värvimis- ja keretööd Tallinnas

Volkswageni autode värvimine Tallinnas

Lisaks mootori,- käigukasti,- veermiku- ning elektritöödele pakume ka laia valikuid teenuseid, mis puudutab keretöid ning Volkswagenite värvimist. Meie värvimeistrid saavad hakkama ka keerulisemate värvimistöödega. 

Lõpetame kere- ja värvimistööd kokkulepitud ajaks ning meie töödele kehtib loomulikult meiepoolne garantii. Kui teil on Volkswageni värvimist puudutavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Volkswageni hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.