Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Avariijärgne kahjukäsitlus

Chimera Tallinna Autoteenindus teostab avariijärgseid kahjukäsitlustöid enamikele automarkidele. Meil on kogenud mehaanikud ning kasutame kvaliteetseid seadmeid, et tagada teile parim tulemus.

Avariijärgne kahjukäsitlus

Otsite usaldusväärset autoteenindust viimaks läbi teie auto avariijärgse taastamise? Võtke meiega ünendust ning teeme teie auto jölle korda!

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Avariijärgne auto kahjukäsitlus Tallinnas

Kui olete osalenud avariis ning soovite kasutada kahjukäsitluse teenust, on teil selleks meie juures mitmeid võimalusi. Töötame koos enamike suuremate kindlustusfirmadega ning saame teile pakkuda lihtsat ning kvaliteetset autoremondi teenust.

Milliseid kindlustuse kahjukäsitlustöid teostame?

Oleme autode remontimisega tegelenud ca 10-aastat ning saame hakkama kõiksugu parandustöödega. Parandame teie auto mootori, veermiku või taastame esitiiva, vastavalt teie soovidele. Aitame teid kahjukindlustuse vormistamisel ning kõigile meie töödele kehtib meiepoolne garantii. Meie põhilised teenused on:

Selleks, et valida meid viima läbi teie auto remonti on teil vaja täita selleks avaldus, mille kohta saate täpsemalt lugeda siit.

Kuidas kahjukäsitluse protsess toimib?

Kui olete sattunud liiklusõnnetusse ning teie auto tuleb teisaldada, tuleme teie autole meie puksiiriga järele ning toome auto meie autoteenindusse.

Toimetame teid teie poolt soovitud kohta (koju, tööle) ning vajadusel anname teile omaltpoolt kasutamiseks ajutise asendusauto.

Täidame kahjujuhtumi käsitlemiseks vajaliku dokumentatsiooni ning saadame teie kindlustusfirmale, et alustataks kahjukäsitlusjuhtumi menetlusega.

Teeme kindlustusfirmale teie auto taastamise hinnapakkumise.

Kui oleme saanud teie kindlustusfirmalt garantiikirja, alustame auto remonditöödega ning anname endast parima, et teie auto saaks kiiremas korras jälle parimasse korda, et saaksite jälle mugavalt ja turvaliselt edasi liigelda.

Range Rover Sport käigukasti vahetus- ja keretööd

Milliste kindlustusfirmadega me koostööd teeme?

Töötame koos enamuse suurimate kindlustusfirmadega ning omame aastatepikkust kogemust autode õnnetusjärgses taastamises ja remondis. Meie poole võite pöörduda keretööde puhul, kui ka suuremate kahjustuste eemaldamisel.

Range Rover Sport.

Kahjukäsitlus tööd Chimera Autoteeninduses

Tellige kahjukäsitlus tööd meie autoteenindusest – meie mehaanikud on kogenud ning kasutame moodsaid seadmeid ja tööriistu. Peame alati tähtaegadest kinni ning pakume tehtud töödele garantiid.

Kahjukäsitlustöid puudutavad küsimused ja vastused

Kui teil on kahjukäsitlust puudutavaid lisaküsimusi, võtke meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi, saates meile emaili või helistades meie infotelefonile.

Kahjukäsitluse kulud katab liiklusõnnetuses kannatanuks olnud osapoole kindlustusfirma. Kahjukäsitluse protsessi alustamiseks aitame teil täita vajaliku dokumentatsiooni, misjärel annab kindlustusfirma meile garantiikirja ning teeme teie auto jälle korda.

Saatke meile oma andmed kasutades selleks kontaktivormi, helistage- või kirjutage meile otse ning alustame protsessiga esimesel võimalusel.

Meie juures saate parandatud kõik mõistlikkuse piires kahjustused. Vaatame teie auto üle ning kui auto remontimise hind on mõistlikkuse piires (võrreldes auto väärtusega) teeme teile täpse hinnapakkumise, mille saate edastada kindlustusfirmale või teeme seda teie eest.

Kerevenitus ning mõlkide eemaldamine kahjukäsitlusjuhtumite raames on levinud, samuti aitame teid erinevate tiibade- või küljekarpide väljavahetamisel või taastamisel.

Teeme koostööd enamuse suuremate kindlustusfirmadega Eestis. Näiteks on meie partnerid kahjukäsitluses If kindlustus, Swedbank kindlustus, Holm Bank kindlustus ning Genzidige. Meie poole võite pöörduda ka juhul, kui olete mõne muu kindlustusfirmaga lepingu sõlminud. Oleme autosid remontinud rohkem kui 10-aastat ning saame hakkama ka keerulisemate auto taastamistöödega.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.