Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Summuti remont ja vahetus

Summuti remont ja vahetus Tallinnas Chimera Autoteeninduses. Parandame- või vahetame teie auto väljalaskesüsteemi või summuti. Küsi tasuta pakkumist.

Summuti remont ja vahetus

Parandame, keevitame ja vahetame teie auto väljalaskesüsteemi meie Tallinna autoteeninduses. Leppige aeg kokku juba täna ning alustame koostööd!

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Summuti remont ja vahetus Tallinnas

Summuti keevitamine, remont ja paigaldus Chimera autoteeninduses Tallinnas. Parandame või paigaldame teile teie soovidele vastava väljalaskesüsteemi, kasutades parimaid materjale ning teostades ka eritöid, alates väljalaskesüsteemide planeerimisest kuni paigalduseni.

Summuti või katalüsaatori parandus, remont ja vahetus Tallinnas

Auto summuti kaudu liiguvad mootorist välja heitgaasid, mis tekivad kütuse põletamisel energia tootmiseks auto mootoris. Samuti vähendab summuti sealtkaudu liikuvate heitgaaside rõhku, temperatuuri ning protsessi käigus tekkivat müra.

Chimera autoteeninduses pakume teie auto väljalaskesüsteemile täishooldust, mis sisaldab diagnostikat, summuti keevitust, parandust, katalüsaatori remonti või vahetust ning teostame kokkuleppel ka eritöid vastavalt teie soovidele.

Auto heitgaaside- ja väljalaskesüsteemide vahetus ja remont Chimera's

Millistel juhtudel tasub summuti remont ette võtta?

Kui teil esineb autoga sõites mõni järgnevalt väljatoodud tunnus, oleks aeg ette võtta väljalaskesüsteemi diagnostika ning puuduste ilmnemisel summuti või väljalaskesüsteemi remont. Kui teil peaks esinema alljärgnevatest sümptomitest korraga mitu, võib see viidata ka mootoriprobleemidele.

Väljalaskesüsteemi diagnostika ja remont

Kui teil on oma auto väljalaskesüsteemide vigade osas kahtlusi, kuid te pole elukutselt mehaanik võite alati oma auto meie juurde diagnostikasse tuua ning teeme teie autole põhjaliku kontrolli. Peale vigade leidmist teeme teile ettepanekud, mida peaks parandama või vahetama ning omapoolse pakkumise tööde läbiviimiseks.

Meie klientide rahulolu on meie jaoks esimesel kohal, kasutame oma töös uusimaid seadmeid ning pakume kõikidele meie poolt tehtud töödele garantiid. Meie meeskonna liikmed on oma alal kogenud, mistõttu leiame lahenduse ka keerulisimatele probleemidele.

Kui te soovite broneerida aja summuti- või väljalaskesüsteemi remondiks, saate meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi.

Väljalaskesüsteemide remont ja komponentide vahetus

Kui te otsite kogemustega autoteenindust, kes hooldaks teie auto väljalaskesüsteeme, saame teile pakkuda järgmisi teenuseid.

mootori remont ja vahetus, rolls royce mootori remont, auto tehnohooldus

Väljalaskesüsteemi diagnostikat ja remonti puudutavad küsimused

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele, mis puudutab summuti remonti, katalüsaatori vahetust või väljalaskesüsteemide remonti ja hooldust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.