Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Audi remont Chimeras

Audi sõidukite diagnostika, tehnohooldus, veermiku remont, mootorite remont ja vahetus, käigukasti parandus ja taastamine, Audi keretööd ning auto värvimine kõik ühest kohast.

Audi remont Tallinnas

Tallinnas Chimera autoteeninduses pakume teie Audile täisteenust alates professionaalsest diagnostikast kuni keerukate elektritöödeni. Võtke meiega ühendust ning küsige pakkumist

Audi remont ja diagnostika Tallinnas

Audi remont Chimera autoteeninduses

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Audi mootori remondi protsess algab diagnostika ja probleemi tuvastamisega. Kogenud mehaanikud kasutavad spetsiaalseid vahendeid ja tarkvara, et leida teie Audi võimalikud rikked. Seejärel teeme teile ettepanekud, kuidas auto tehniline seisukord taastada ning soovi korral viime läbi parandustööd.

Kõik kahjustatud või kulunud osad asendatakse originaalsetega. Pärast osade vahetamist ja vajalikke parandusi monteerime auto professionaalselt kokku tagasi ning meiepoolsetele töödele kehtib garantii.

Parandame ning taastame enamike levinumaid Audi mudeleid, teostame ka kahjukindlustustöid ning pakume autoremonti järelmaksuga. Vaadake meie teenuseid ning võite arvestada, et pakume kõiki meie teenuseid Audidele meie Tallinna autoteeninduses.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Mida audi tehnohoolduse teenus sisaldab?

Chimera autoteeninduses viime läbi diagnostika, kasutades selleks uusimaid seadmeid ning tarkvara, et tuvastada probleemid. Teise sammuna viime läbi manuaalse kontrolli veermikule, mootorile ning viime läbi visuaalse vaatluse, et tuvastada kõik auto defektid.

Audi on tuntud ning armastatud Saksa autotootja, kuid nagu enamikel autodel, on ka audidel tüüpvigu, mis tihtipeale teatud mudelitel sagedamini välja löövad. Oleme Audi sõidukitel vahetanud mootoreid, taastanud käigukaste või parandanud turbiine. Kuluvosade puhul on alati oluline, et kasutataks kvaliteetset varuosa ning et teie Audi veermik oleks korras.

Kindlasti peaksite oma Audi kontrolli tooma, kui sõites esineb vibratsiooni, veermikust tuleb müra või on tõrkeid auto juhtimissüsteemidega. Võtke meiega ühendust ning teeme teie auto jälle korda.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Audi tehnohooldusel kasutame kvaliteetseid varuosi, kuid võite meile tuua ka enda varuosad. Viime läbi remonttöid ka uuematel mudelitel ning parandame ka kaubikuid või mahtuniversaale. Pakume täisteenust alates keretöödest kuni keerukate mootorivahetuste või käigukasti taastamisteni.

Soovite teada, mis teie autol viga on?

Korralikult toimiv ning turvaline auto on mugava sõidu aluseks. Kui teie Audil esineb sõitmise ajal tõrkeid, käigukast teeb müra või ei vaheta korralikult, mootor tõrgub või veermikus on mõni probleem, võtke meiega ühendust ning teeme teie auto jälle korda.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Audi värvimine Tallinnas Chimera autoteeninduses

Audi värvimine Tallinnas Chimera autoteeninduses

Lisaks Audide tehnohooldusele teostame ka keretöid ning auto värvimist. Kui teid huvitab auto ülevärvimine või keredetailide taastamine- ja värvimine, siis küsige pakkumist juba täna. Meil on spetsiaalne värvikamber ning teostame ka keerukamaid värvimistöid kõiki tüüpi Audidele.

Audi mootorivahetus

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Audi hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.