Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Autodiagnostika Tallinnas

Autodiagnostika Tallinnas Chimera autoteeninduses. Teeme teie autole põhjaliku diagnostika ning ettepanekud vigade eemaldmiseks. Broneerige aeg meie teeninduses.

Autodiagnostika Tallinnas

Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame veateated ning anname omapoolse hinnangu remonditööde vajalikkusele.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Autodiagnostika Tallinnas

Kasutame uusimaid diagnostikaseadmeid ning leiame üles kõik teie auto veakoodid ning teeme teile ettepanekud, kuidas auto jälle parimasse töökorda saada. Pakume autoremondi täisteenust ning  autodiagnostika on meie töö aluseks.

Miks on diagnostika vajalik ning kasulik?

Diagnostika on hea viis leidmaks üles esmapilgul auto varjatud puudusi ning vigu mootoris, käigukastis, elektroonikasüsteemides või muudes komponentides. Diagnostika toimib tänu sellele, et autod on varustatud elektriliste- ja andursüsteemidega, mis jooksevad enamasti kokku auto keskkonsooli.

mootori diagnostika Nissan Type-R, mootori vahetus Type R

Paljudel- ja eriti uuematel autodel on hulgaliselt andureid ning erinevaid elektrilisi turvasüsteeme, mis teavitavad juhti, kui on tekkinud mõni tõrge (nt ESP või ABS ei tööta). 

Süttinud tuluke pardakompuutris viitab, et mõni andur on tuvastanud probleemi selle komponendi töös, diagnostikaseade näitab aga täpselt, miks see tuli teie auto konsoolis süttis ning kus vigane komponent asub.

Auto tehnokontroll Tallinnas Chimera autoteeninduses

Meie autoteeninduses Magasini 31b, teostame teie autole:

Millistel juhtudel tasuks kaaluda autodiagnostikat

Diagnostika teie autole toimib isenesest lihtsalt ehk selle käigus ühendame oma seadme teie autoga ning saame ülevaate veateadetest, samuti ei ole diagnostika kulukas ning võib säästa teile pikemas plaanis nii aega kui raha. Diagnostika tasub ette võtta juhul kui:

Põhjalik diagnostika ning auto tehnokontroll Tallinnas

Remondime, taastame ning parandame klientide autosid juba ca 10-aastat ning omame pikaajalist kogemust, kuidas võtta autodiagnostikast välja maksimum. Kasutame diagnostikaks kaasaegseid ning uusimaid seadmeid, samuti tarkvara, misjärel esitame teile põhjaliku ülevaate koos meiepoolse hinnanguga teie auto seisukorrale ning soovitatavatele remonditöödele.

Kui teie autol on armatuuril põlemas erinevad tulukesed, mõni elektrooniline komponent ei toimi korralikult, mootoris on kolks või käigukast pole sujuv võib autodiagnostika olla hea mõte, kuna leides ning eemaldades vead õigeaegselt säästate tulevikus nii raha kui aega.

Diagnostikat puudutavad küsimused ja vastused

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele, mis puudutab autodiagnostikat või autoremonti.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.