Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Kaubikute remont

Kaubikute remont Tallinnas Chimera autoteeninduses. Tooge oma isiklik- või ettevõtte kaubik meie juurde tehnokontrolli, teeme diagnostika ning vajalikud parandustööd mõistliku hinnaga.

Kaubiku remont Tallinnas

Chimera autoteeninduses remondime ka kaubikuid ning 4x4 masinaid. Kogenud meeskond, kvaliteetsed seadmed ning õigeaegselt lõpetatud parandustööd.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Kaubikute remont Tallinnas

Kaubikute remont Tallinnas Chimera autoteeninduses Magasini 31b. Teostame remondi,- hooldus- ja parandustöid ka kaubikutele ning 4×4 sõidukitele. Kui teil on mõnd konkreetset mudelit puudutav küsimus või soovite hinnapäringut, kasutage selleks hinnapäringuvormi.

Milliseid kaubikuid Chimeras parandame?

Üldiselt teenindame enamikke levinud autotootjaid ning mudeleid, kuid täpselt saame teile öelda, kui võtate meiega ühendust. Teostame ka keerukamaid mootorivahetustöid, käigukasti remonti ja vahetust, kere- ning värvimistöid.

Meie poole võite pöörduda ka juhtudel, kui soovite oma auto taastada kahjukäsitluse raames. Taastame teie auto õnnetuse-eelse seisukorra ning anname töödele omapoolse garantii.

Kaubikute remont Tallinnas Chimera teeninduses

Kaubikute remonti teostame ka ettevõtetele, kelle masinapark vajab regulaarset hooldust. Kaubikutel on enamasti suurem läbitud kilometraaž, mistõttu on tihti palju kuluvosi, mida tuleb ikka- ja jälle vahetada.

Teostame remonditöid nii väikekaubikutele, kui suurematele kaubaautodele. Kui te soovite kaubiku remondi hinnapakkumist, võtke meiega ühendust.

Kaubikute keretööd Tallinnas

Soovite teostada oma kaubiku tarvis keretööd, et eemalda tekkinud mõlgid, vahetada mõne küljekarbi või hoopis esistange? Teostame keretöid kõiki tüüpi kaubikutele, alustades lihtsamatest plekitöödest kuni kaubikute värvimistöödeni.

Kaubikute värvimine

Teie kaubik vajab uut värvikatet? Meie värvikambrisse mahuvad ka kõrgemad kaubikud ning teostame töid kõiksugu sõidukitele. Kui te soovite kaubiku värvimise hinnapakkumist, võtke meiega ühendust. Meie auto värvimise teenuse kohta lugege lähemalt vajutades siia.

Millal tasub kaubiku remondi peale mõelda?

Kaubik kui selline on enamasti praktiline töövahend, millega sõidetakse tihti suuremat kilometraaži, kui seda näiteks tavatarbesõidukite puhul. Kuna kaubikud saavad palju vatti vajavad nad ka tihedamalt remonti, samas on rõhk enamasti just tehnilise poole peal, kuna välimus pole tööautode puhul just kõige tähtsam.

Kaubiku remonti peaksite esimesel võimalusel ette võtma kui:

Selliste sümptomite olemasolul peaksite autoteenindusse pöörduma esimesel võimalusel, kuna edasised kahjustused võivad mõjutada ka muude auto komponentide kiiremat kulumist. Regulaarselt hooldatud auto tagab teile turvalise sõiduteekonna ning mugava sõidukogemuse.

Miks tuua oma kaubik remonti Chimera teenindusse?

Tooge oma kaubik Chimera autoteenindusse ning eemaldame teie kaubiku vead, vahetame kulunud varuosad ning nõustame teid alati oma parimate teadmiste kohaselt.

Kaubikute remonti puudutavad küsimused ja vastused

Lisaküsimuste olemasolul või tekkimisel võtke meiega ühendust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.