Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Auto elektritööd

Auto elektritööd Tallinnas Chimera autoteeninduses. Meie töökojas on kogenud mehaanikud ning autoelektrikud, kes saavad hakkama ka kõige keerulisemate auto elektritöödega.

Auto elektritööd

Auto elektritööd Tallinnas. Diagnostitseerime ning eemaldame teie auto elektrisüsteemides olevad vead kiirelt ja kvaliteetselt.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Auto elektritööd Tallinnas

Otsite autotöökoda, kus saaksite tehtud kõik oma auto elektritööd? Chimera autoteeninduses teostame kõiki levinud auto elektiröid ning tuleme toime ka kõige keerulisemate väljakutsetega. 

Millised on levinuimad autode elektritööd?

Autod, eriti uuemad mudelid on täis erinevat elektroonikat, mis tagavad auto korrapärase toimimise. Kui kusagil on tekkinud lühis, mõni ühendus on katkenud või kaitse läbi, võib sellest juba piisata, et teie auto ei toimi enam korrapäraselt.

Enamasti on autode elektritööde puhul peamiseks probleemiks erinevate elektroonsete juhtimis- või toitesüsteemi andurid- või komponendid. Auto elektrooniliste komponentide alla kuuluvad ka näiteks turvapadjad, valgustusseadmed, mootori jahutussüsteem ning ventilatsioonisüsteem.

Samuti ka mugavusseadmed nagu el. istmed ja aknad, stereosüsteemid ning auto akuga seotud komponendid.

Auto elektritööd Chimera autoteeninduses

Saame teid aidata enamike autode elektritööde puhul, neist levinuimad on:

Mille järgi teada, et auto vajab elektritöid?

Nagu teiste auto probleemide puhul, annavad ka elektriseadmetega seotud probleemid endast märku erinevate sümptomite näol, mis tähendab, et auto tõrgub või erinevad funktsioonid ei toimi. Mõned levinud ning tihtiesinevad murekohad võivad olla sellised:

Lisaks neile puudustele võib esineda ka erinevaid andurite purunemisi, lekkeid või kulumist elektrisüsteemide ühendustes või muud sarnast. Viga auto elektrisüsteemis võib olla ka väiksem ning auto tasub tuua töökotta, sest meil on kaasaegsed seadmed ning oskused, et leida üles probleemsed kohad ning seejärel eemaldada vead.

Õigesti- ning õigeaegselt tuvastatud- ja eemaldatud viga võib teile säästa märkimisväärselt aega ja raha. Selleasemel, et suvaliselt hakata autol varuosi vahetama, tasub olla kindel, millises komponendis on viga ning see eemaldada.

Auto elektritööd Tallinnas

Oleme tegelenud autode remontimisega ca 10-aastat ning meie mehaanikud leiavad lahenduse ka kõige keerulisematele auto elektrisüsteemidega seotud probleemidele. Saame hakkama kaitsmete kontrollimise- ja vahetamisega, aga ka keeruliste mootori- või auto aju juhtmestike vahetustega.

Mootori elektritööd

Mootor on auto tähtsaim komponent ehk auto süda. Auto mootori toimimine sõltub lisaks kütusele ka erinevate elektrooniliste komponentide koostoimimisest ning võimalikud vead mootori elektroonikas pärsivad mootori tööd või efektiivsust.

Tooge oma auto meie juurde diagnostikasse, leiame teie auto mootori vead ning eemaldame need. Meie elektrikud on kogenud ning läheneme igale projektile individuaalselt.

Signalisatsiooni paigaldus

Auto signalisatsioon on oluline auto turvalisuse element, eriti uuemate autode puhul. Paigaldame teie autole signalisatsioonisüsteemi või eemaldame tekkinud vead.

Auto keskkonsooli vahetus või seadete muutmine

Teie auto keskkonsool on vigane või vajate näiteks keskkonsooli- või integreeritud navigatsiooniseadme keele muutmist? Aitame teid lihtsamate tarkvara- kui ka kogu keskkonsooli väljavahetamisel.

Auto veateadete lugemine ja eemaldamine

Enamus kaasaegsed autod annavad läbi erinevate andurite- ning hoiatussüsteemide teada, kui mõni komponent ei toimi korrapäraselt. Sellisel juhul võib olla viga nii anduris, kui komponendis. Tooge oma auto meie juurde diagnostikasse, leiame teie auto veateated ning vajadusel eemaldame need.

Auto elektritööde hind

Auto elektritööde hind sõltub peamiselt töödele kuluvast ajast. Materjalikulu on elektritööde puhul teisejärguline, samuti lisandub elektritööde kogumaksumusele asendatavate varuosade- või komponentide hind. Kui soovite teada teie auto elektritööde hinda, võtke meiega ühendust ning teeme teile pakkumise esimesel võimalusel.

Auto elektritööd Chimera autoteeninduses

Kui te otsite kogemustega autoteenindust, kellele saate oma auto elektritööd usaldada, võtke meiega ühendust ning alustame koostööd. Päringutele vastame enamasti juba samal päeval, meiega saate ühendust, kasutades selleks kontaktivormi.

Auto elektroonikat ning elektritöid puudutavad küsimused

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele. Lisaküsimuste tekkimisel võite meile helistada või kirjutada ning koos leiame kindlasti lahenduse.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.