Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera Autoteenindus

Chimera autoteenindus Tallinna kesklinnas. Pakume kõiki levinud auto hooldus- ja remonditöid. Saame teid aidata ka keerulisemate mootori- ning keretöödega. Loe meie lugu.

Meie ettevõttest - Chimera Autoteenindus

Chimera autoteenindus on Tallinnas baseeruv autoremonti, värvimistöid ning spetsiaaltöid pakkuv kohalik ettevõte ning meie tegutsemise algus ulatub aastasse 2010. Meie ettevõttes töötab 2023 aasta seisuga 15 mehaanikut ning abitöölist, mis moodustab meie kokkuhoidva ning asjatundliku kollektiivi.

Meie ettevõttes on nii kogemustega automehaanikud, elektrikud kui värvimistöödega tegelevad spetsialistid ning oleme 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Asume Tallinna kesklinnas Magasini 31b kuhu mahub korraga tegemisse vähemalt 8 autot.

Meil on uus tehnika, moodsad seadmed ning kasutame oma töös alati võimalusel kvaliteetseid materjale, kuid oleme nõus töötama ka varuosade või juppidega, mille olete ise meile toonud.

Saame hakkama nii lihtsamate autohooldustöödega, kui keeruliste mootorivahetuste või käigukastide taastamisega. Ükski töö pole meile liiga keeruline ning leiame lahenduse ka teie keerulisematele probleemidele.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.