Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Auto õlivahetus

Auto õlivahetus on oluline, et mootor püsiks terve ning töötaks sujuvamalt. Kirjutage meile ning broneerige aeg õlivahetuseks meie Tallinna autoteeninduses.

Õlivahetus Tallinnas

Õlivahetus tallinnas Chimera autoteeninduses. Broneeri aeg juba täna ning alustame koostööd

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Auto õlivahetus Tallinnas

Auto õlivahetus Chimera autoteeninduses Tallinnas. Leppige kokku aeg õlivahetuseks juba täna ning alustame koostööd. Oleme kohalik autoteenindus ning pakume laia valikut erinevaid autohoolduse teenuseid alustades keretöödest ning lõpetades keerukate mootoritöödega.

Õlivahetuse olulisus, intervall ja soovitused

Mootoriõli tuleks valida järgides tootja soovitusi, samuti tuleb toimida ka õlivahetuse tiheduse suhtes, ehk lähtuda sellest, mida tootja on auto kasutusjuhendis soovitanud. Valides oma autole vale õli, võib sellega kaasneda näiteks tahmafiltrite enneaegset ummistumist.

Auto õlivahetuse sagedus

Õlivahetuse sagedus sõltub nagu öeldud suuresti sellest, mida autotootja on soovitanud, kuna autode mootorid on ehitatud erinevalt, kuid üldiselt tuleks õli vahetada vähemalt kord aastas ning keskmiselt ca iga 10 000 – 15 000 läbitud kilomeetri järel.

Uuemate autode puhul on ka mitmeid näiteid, kus ühe õlivahetusega saab sõita 20 000 – 30 000 kilomeetrit – selle jaoks pakuvad õlitootjad ka spetsiaalseid mootoriõlisid (longlife), mis peavad ajale paremini vastu. 

Mootori õlivahetuse soovituslik aeg

Kasutades regulaarseid mootoriõli tooteid tuleks õli vahetada ikkagi korra-kaks aastas, isegi kui autoga sõidetakse väga vähe, kuna õli kaotab aja jooksul oma efektiivsust, samuti on Eesti kliima muutlik ning sõidetavad vahemaad tihti lühikesed, mis ei lase mootoril täielikult üles soojeneda.

Üldiselt soovitame auto õlitaset kontrollida korra kuus või iga paari kuu tagant, veendumaks, et mootoris on piisavalt õli.

Käigukasti õlivahetus

Nii manuaal- kui automaatkäigukastide õli tuleb aeg-ajalt vahetada, olenevalt tootja soovitustele. Uuematel automaatkäigukastiga autodel väidetakse tootjate poolt eluaegse (lifetime) õli olemasolu, kuid probleemid võivad tekkida juba 150 000 – 200 000km läbisõidu juures. 

Manuaalkäigukastide puhul on loogiline, et käigukastis toimuva hõõrdumise ja käigukasti toimise läbi toimuva hõõrdumise käigus tekib jääke ning õli aja jooksul määrdub ning kaotab oma efektiivsust. Manuaalkäigukastide puhul soovitatakse teostada käigukasti õlivahetus mitte rohkem kui iga 60 000 sõidetud kilomeetri järel.

Loe lähemalt käigukasti õlivahetusest ning käigukasti hooldusest: käigukasti remont

Mis on sünteetiline mootoriõli ja selle erinevus tavalise mootoriõliga?

Sünteetiline mootoriõli on spetsiaalne mootoriõli, mis on mõeldud pigem ekstreemsematesse oludesse ning tingimustesse. Sünteetiline mootoriõli kannatab ka kõrgemaid temperatuure ning sobib hästi suuri veoseid vedavatele autodele.

Kindlasti tasub ka meeles pidada, et sünteetiline õli on 2-4 korda kallim, kui tavaline mootoriõli ning ka seda peab regulaarselt vahetama (ca iga 6-kuu, kuni 1-aasta tagant) olenevalt tootja nõuetele.

Õlivahetus Chimera autoteeninduses Tallinnas

Õigeaegne õlivahetus koos sobiva õlivalikuga tagab teie auto mootorile pikema eluea ning parema tervise. Õlivahetust tuleks läbi viia vastavalt tootja nõuete- ja soovitustele, mille leiate enamasti auto kasutusjuhendist.

Chimera Autoteeninduses pakume laia valikut autohoolduse teenuseid nagu keretööd, elektritööd, mootoritööd ning projektipõhised eritööd. Kui te soovite teha oma autole õlivahetuse, võtke meiega ühendust ning broneerige omale aeg meie autoteeninduses.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Miks valida oma autoremondi partneriks Chimera Autoteenindus?

Oleme kohalik autoremondi ettevõte ning klientide rahulolu on meile kõige tähtsam. Meie teenuste hulgast leiate endale kindlasti midagi sobivat ning usaldades oma autohoolduse meile võite kindlad olla, et tööd tehakse kvaliteetselt – loomulikult pakume kõigile töödele garantiid.

Meie autoteeninduses pakume kõiki levinud autoremondi teenuseid, m.h.

Kui te pole kindel, mis teie autol viga on, leppige aeg kokku autodiagnostikaks ning leiame teie autol esinevad vead, teeme põhjaliku manuaalse kontrolli ning eemaldame leitud vead. Kasutame oma töös kvaliteetseid seadmeid, uusimaid diagnostikaseadmeid ning meie mehaanikud on aastatepikkuse kogemusega. 

Tänu sellele saame teile alati pakkuda kvaliteetset teenust ning seda mõistliku hinnaga. Võtke meiega ühendust ning broneerige aeg meie autoteeninduses, kasutades selleks kontaktivormi.

Õlivahetust puudutavad küsimused ja vastused

Auto õlivahetust ning autoremonti puudutavad küsimused ja vastused

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.