Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

BMW remont ja hooldus

BMW remont Tallinnas Chimera autoteeninduses. Teostame teie BMW diagnostika, leiame teie auto vead ning eemaldame need kokkulepitud aja- ning eelarve piires.

BMW remont ja hooldus Tallinnas

Pakume laia valikuid teenuseid, et teie BMW jälle korda teha. Tooge oma auto meie juurde, teeme põhjaliku diagnostika ning eemaldame leitud vead. Jätke meile oma andmed ning teeme teile pakkumise.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

BMW remont ja keretööd Tallinnas

BMW remont kvaliteetselt ja mõistliku hinnaga

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

BMW diagnostika, tehnohooldus, keretööd, veermiku remont, mootori remont või vahetus, käigukasti taastamine ja vahetus ning BMW värvimistööd Tallinnas Chimera autoremonditöökojas.

Tuues oma BMW meie juurde hooldusesse võite kindlad olla, et teie auto on heades kätes. Kasutame oma töös uusimaid seadmeid ning tarkvara, samuti kvaliteetseid tööriistu ning materjale. 

Teostame BMW erinevatele mudelitele täisteenusena tehnohooldust pakkudes kõiki teenuseid alates õlivahetusest kuni ümberehitusteni. Remondime teie uue- või vana BMW kokkulepitud aja jooksul, kasutades kvaliteetseid varuosi ning pakkudes kõigile meiepoolsetele töödele garantiid.

Lisaks viime läbi kahjukäsitlustöid erinevatele BMW mudelitele. Selleks, et saada lisainfot, võtke meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi, helistades meile telefonil: 55 98 3019 või kirjutades info@chimera.ee ning vastame teile esimesel võimalusel.

BMW remondi hind

BMW remondi hind sõltub sellest, kui palju maksavad väljavahetatavad varuosad ning milline on tööde keerukus ehk ajaline maht – kui palju kulub töötunde ning materjale. Selleks, et saada BMW parandust või taastamist puudutavat hinnapakkumist, võtke meiega ühendust lehel: kontakt.

BMW hooldus- ja remont Tallinnas Chimera Autoteeninduses

Tuues oma auto Chimera autoteenindusse võite kindlad olla, et saate oma auto tagasi parimas korras. Teostame kõiksugu BMW remonti puudutavaid töid ning saame hakkama ka keerulisemate modifikatsioonidega. Mõned meie poolt pakutud teenused on:

Soovite teada, mis teie BMW-l viga võib olla?

Turvalise sõidu aluseks on korras veermiku ning mootoriga auto. Kui teie autol esineb sõites defekte, kostub erinevat müra või sõit on ebaühtlane on viimane aeg tuua auto tehnokontrolli. Varakult avastatud- ja eemaldatud vead tagavad teile kokkuhoiu pikema perioodi vältel. Teostame teie BMW-le diagnostika, leiame ning eemaldame vead ning saate jälle mugavalt ja turvaiselt liigelda.

BMW värvimistööd Tallinnas

BMW autode värvimine Tallinnas

Chimera autoteeninduses pakume laia valikut remonditeenuseid ning lisaks tavalistele parandustöödele pakume ka terve auto värvimist või keredetailide värvimist. Selleks, et saada oma BMW värvimiseks hinnapakkumine, võtke meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi. Lisainfot auto värvimise kohta saate vaadates siia.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

BMW hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.