Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Land Rover remont

Land Rover ning Range Rover remont Tallinnas Chimera autoteeninduses Magasini 31b. Teostame teie Land Roverile põhjaliku diagnostika ning viime vajadusel läbi parandustööd alati kvaliteetselt.

Land Rover remont Tallinnas

Tooge oma Land Rover meie juurde tehnohooldusse. Viime läbi diagnostika, eemaldame vead ning pakume Land Rover täishooldust ka uuematele mudelitele.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Land Rover remont ja parandus Tallinnas

Land Rover remont kvaliteetselt ja soodsalt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Kui teie Land Rover on näitamas väsimuse märke või sõites on tekkinud ebameeldivused nagu vibratsioon, erinevad kolksud või kriuksud – on aeg tuua oma Land Rover meie juurde teenindusse. Meie mehaanikud ning autotehnikud leiavad teie auto vead ning teeme teile ettepaneku nende eemaldamiseks.

Kasutame oma töös kvaliteetseid seadmeid, uusimaid tarkvaralahendusi ning parimaid materjale. Töötame nii originaalvaruosade- kui ka kvaliteetsemate B-varuosadega, olenevalt teie soovist ning eelarvest. 

Kõigile meie poolt tehtud Land Rover remonditöödele pakume omapoolset garantiid, samuti teostame Land Rover kahjukäsitlustöid. Kui teil on täpseid küsimusi või soovite saada remonditöödele hinnapakkumist, saatke meile päring läbi kontaktivormi ning vastame teile esimesel võimalusel.

Mida keskmine Land Rover tehnohooldus endas sisaldab?

Tuues oma Land Rover-i meie juurde tehnohooldusesse, viime läbi autodiagnostika, vajadusel õlivahetuse, vahetame kulunud detailid uute vastu ning pakume laia valikut erinevaid hooldustöid ka uuematele Land Rover mudelitele. Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ise ühendust.

Land Rover diagnostika Tallinnas

Kui teie Land Rover või Range Rover turtsub, on tekkinud mõni kolks või armatuuris süttinud mõni veateade, tooge oma auto meie juurde diagnostikasse ning leiame auto vead, ka peidetud vead ja puudused ning teeme teile ettepanekud, kuidas need kõige efektiivsemalt eemaldada. Olgu tegu DPF-filtri eemaldamise või kerevahetusega, saame hakkama kõigega. Land Roverite elektroonikatööd või keretööd on meie igapäevategevus. Saame hakkama ka keerulisemate mootori- ja käigukastide vahetusega.

Land Rover mootori remont Tallinnas

Kui teie Land Rover või Range Rover mootor on tõrkumas, on tekkinud mõni kolks või süttinud on mootorituli, oleks aeg tuua teie Land Rover mootoridiagnostikasse. Kui teil on juba mõni puudus tekkinud, eemaldame selle teie jaoks mure- ja higivabalt. Oleme teostanud mitmeid keerukaid Range Rover mootoriremonte ning vahetanud mitmeid mootoreid. Saame hakkama ka kõige keerukamate mootoritöödega ning seda mõistliku hinnaga. Vaadake ka meie teenuse kokkuvõtet: mootori remont

Land Rover käigukasti remont ja vahetus

Kui teie Range Rover käigukast tõrgub, on tekkinud mõni jõnks või käigukast ei vaheta käike sujuvalt, on aeg käigukasti remondiks- või vahetuseks. Tooge oma auto meie juurde diagnostikasse ning leiame teie käigukasti vead ning eemaldame need. Käigukastide remont ja vahetus on meie jaoks igapäevatöö. Võtke meiega ühendust ning küsige pakkumist! Vaadake ka meie tööde tutvustust lehelt: käigukasti vahetus ja remont

Range Rover veermiku remont

Eriti maasturitel, kipuvad veermikus ikka läbi minema kuluosad, loomulikult olenevalt kasutusest ja kasutusotstarbest. Teostame teie Land Roveri veermikule põhjaliku diagnostika ning vahetame välja kulunud osad veermikus. Küsige pakkumist juba täna (kontaktivorm)

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Land Rover ja Range Rover hooldus Tallinnas

Land Roverite puhul teostame nii keretöid, mootoritöid, käigukasti parandustöid, värvimistöid ning veermiku remonti. Samuti saame abiks olla DPF-tahmafiltri eemaldamisel, väljalaskesüsteemi remontimisel, elektritööde ning keerulisemate taastamistega.

Land Rover regulaarne kontroll ja diagnostika

Kui teie Land Roveril on tekkinud sõites ebameeldivusi nagu vibratsioon, probleemid juhitavuse või muude auto elementidega, tooge oma auto meie teenindusse kontrolli. Teostame põhjaliku diagnostika ning viime läbi parandustööd. Meiepoolsetele töödele alati garantii.

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Land Rover värvimine Tallinnas

Land Rover autode värvimine Tallinnas

Lisaks meie põhiteenustele pakume spetsiaalset Land Rover värvimisteenust. Värvime terve teie auto või soovitud keredetaile. Meie värvikambrisse mahuvad ka kaubikud ning suuremad erisõidukid, misläbi saame teile alati tagada kvaliteetse ning turu parima teenusekvaliteedi.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.