Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Land Rover remont

Land Rover ning Range Rover remont Tallinnas Chimera autoteeninduses Magasini 31b. Teostame teie Land Roverile põhjaliku diagnostika ning viime vajadusel läbi parandustööd alati kvaliteetselt.

Land Rover remont Tallinnas

Tooge oma Land Rover meie juurde tehnohooldusse. Viime läbi diagnostika, eemaldame vead ning pakume Land Rover täishooldust ka uuematele mudelitele.

Land Rover remont ja parandus Tallinnas

Land Rover remont kvaliteetselt ja soodsalt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Kui teie Land Rover on näitamas väsimuse märke või sõites on tekkinud ebameeldivused nagu vibratsioon, erinevad kolksud või kriuksud – on aeg tuua oma Land Rover meie juurde teenindusse. Meie mehaanikud ning autotehnikud leiavad teie auto vead ning teeme teile ettepaneku nende eemaldamiseks.

Kasutame oma töös kvaliteetseid seadmeid, uusimaid tarkvaralahendusi ning parimaid materjale. Töötame nii originaalvaruosade- kui ka kvaliteetsemate B-varuosadega, olenevalt teie soovist ning eelarvest. 

Kõigile meie poolt tehtud Land Rover remonditöödele pakume omapoolset garantiid, samuti teostame Land Rover kahjukäsitlustöid. Kui teil on täpseid küsimusi või soovite saada remonditöödele hinnapakkumist, saatke meile päring läbi kontaktivormi ning vastame teile esimesel võimalusel.

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Mida keskmine Land Rover tehnohooldus endas sisaldab?

Tuues oma Land Rover-i meie juurde tehnohooldusesse, viime läbi autodiagnostika, vajadusel õlivahetuse, vahetame kulunud detailid uute vastu ning pakume laia valikut erinevaid hooldustöid ka uuematele Land Rover mudelitele. Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ise ühendust.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Land Roverite puhul teostame nii keretöid, mootoritöid, käigukasti parandustöid, värvimistöid ning veermiku remonti. Samuti saame abiks olla DPF-tahmafiltri eemaldamisel, väljalaskesüsteemi remontimisel, elektritööde ning keerulisemate taastamistega.

Land Rover regulaarne kontroll ja diagnostika

Kui teie Land Roveril on tekkinud sõites ebameeldivusi nagu vibratsioon, probleemid juhitavuse või muude auto elementidega, tooge oma auto meie teenindusse kontrolli. Teostame põhjaliku diagnostika ning viime läbi parandustööd. Meiepoolsetele töödele alati garantii.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Land Rover värvimine Tallinnas

Land Rover autode värvimine Tallinnas

Lisaks meie põhiteenustele pakume spetsiaalset Land Rover värvimisteenust. Värvime terve teie auto või soovitud keredetaile. Meie värvikambrisse mahuvad ka kaubikud ning suuremad erisõidukid, misläbi saame teile alati tagada kvaliteetse ning turu parima teenusekvaliteedi.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Land Rover hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.