Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Mercedes-Benz remont

Mercedes-Benz remont ja parandus Tallinnas Chimera autoteeninduses. Taastame teie Mercedese tehnilise seisukorra kokkulepitud ajaks mõistliku hinnaga, meiepoolsetele töödele garantii.

Mercedes-Benz remont Tallinnas

Chimera autoteeninduses pakume Mercedes-Benz sõidukitele diagnostikat ning remonti. Mootoritööd, käigukastid, veermik, keretööd ja värvimine.

Mercedes-Benz remont ja parandus Tallinnas

Mercedes-Benz remont kvaliteetselt ja soodsalt

Teenindus 55 983 019 - Värvimistööd 56 674 424

Hooldame teie Mercedes-Benz sõiduki, töötame originaalvaruosadega ning kanname tehtud tööd digitaalsesse hooldusregistrisse. Viime parandus- ja remonttööd läbi kokkulepitud ajaks ning kõrge kvaliteediga. Töötame parimate materjalide- ning tööriistadega – meie kogenud mehaanikud saavad hakkama ka keerulisimate parandus- ning vahetustöödega.

Tooge oma auto meie teenindusse Tallinna kesklinnas ning teostame teie sõidukile diagnostika – viime vajadusel läbi manuaalse kontrolli, et leida auto veakoodid ning peidetud- või kulumisvead,  nõustame teid ning teeme parandustöödeks individuaalse pakkumise. Broneerige aeg kasutades selleks kontaktivormi või kirjutades meile e-posti teel: info@chimera.ee.

Oleme kohalik Tallinna autoteenindus ning teeme oma tööd alati kvaliteetselt. Autode remont, taastamine ning ümberehitamine on meie põhitegevuseks juba üle kümne aasta. Leidke omale sobiv teenus ning võtke meiega ühendust. Nõustame teid alati ning enamasti leiame ka lahenduse. Kui teie auto on jäänud teeäärde, pakume ka puksiirteenust. Teostame tööd kokkulepitud ajaks ning anname meie poolt tehtud tööde kvaliteedile garantii kokkuleppel.

Kui otsite autoteenindust, mis teostaks Mercedes-Benz kahjukäsitlustööd võtke meiega ühendust ning aitame teid kahjukäsitlusega kaasnevate nüansside- ning lepingutega. 

mootori diagnostika, mootori remont chimera autoteeninduses

Mercedes-Benz mootorivahetus

Mida Mercedese hoolduse teenus endas sisaldab?

Chimera autoteeninduses teostame autohooldust professionaalselt ning uusimate seadmetega. Leiame teie auto vead ning konsulteerime- pakume lahendused ning alustame koostööd. Tooge oma auto meie töökotta Tallinna kesklinnas, kus saate oma auto järel oodates mõnusalt istuda ning kohvi juua. Chimera mehaanikud teevad teie Mercedese korda kokkulepitud ajaks.

mootori remont tallinnas, mercedes benz remont chimeras

Kõigile meie poolt tehtud tööle kehtib garantii. Kasutame originaalvaruosi, kuid soovi korral võime kasutada ka kvaliteetset b-varuosa mõnelt meie partnerilt. Chimera tehnikud eemaldavad elektroonilised vead, teeme teie autole põhjalikku diagnostika ning pakume autode parandamisel ka täislahendust, kus eemaldame kõik vead. Olgu selleks mootor, käigukast, veermik või mistahes auto osa. 

Te ei tea täpselt, mis teie autol viga on?

Kui teie auto tõrgub, on tekkinud on mõni kolks või sillad teevad häält, on aeg hoolduseks. Helistage või kirjutage meile ning leiame teie auto probleemidele lahendused. Teostame regulaarset hooldust, koos diagnostikga. Leiame vead ning lahendused, et teie auto saaks jälle parimasse korda.

Jätke meile oma andmed

Küsige pakkumist!

Tasuta konsultatsioon

Jätke meile oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Mercedes-Benz värvimistööd Tallinnas

Mercedes-Benz autode värvimine Tallinnas

Lisaks Mercedeste mootori- käigukasti ning veermiku remonditöödele teostame ka kere- ning värvimistöid. Meie töökoja värvikambris saavad vörvitud ka kaubikud ning 4×4 sõidukid. Kui soovite oma Mercedes-Benz autot värvida, saate meie käest pakkumise kontaktivormi kaudu.

Mercedes Vito keretööd ja värvimine

Chimera autoteeninduse logo

55983019 Autoremont 

55983019 Värvimistööd 

Tegutseme Tallinnas üle kümne aasta, meie mehaanikud on kogenud ning garanteerime teile parima võimaliku tulemuse. Teie Mercedes on meie juures heades kätes ning taastame ka keerukamaid kahjukäsitlustöid või mahukamaid eritöid. 

Mercedese hooldust- ja remonti puudutavad küsimused

Kui teie auto vajab diagnostikat, või teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Mootoritööd,
Käigukastide remont,
Veermiku remont,
Filtrite vahetus,
Chip tuning
Keevitustööd
Elektritööd
Veakoodide eemaldamine
Keretööd
Värvimistööd
Paneelide taastamine

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera autoteeninduse logo

Jätke meile oma andmed, kirjeldage soovitud teenust ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.