Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Diislisüsteemide remont ja parandus

Parandame, taastame ja remondime teie auto diislisüsteemide elemendid või vahetame süsteemi välja uue vastu. Võtke meiega ühendust ning küsi hinnapakkumist.

Diislisüsteemide eemaldus ja parandus

Pakume eriteenuseid, mis puudutab erinevaid autode diiselsüsteeme ning nende komponentide parandust, vahetust või taastamist.

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Auto diislisüsteemi komponentide parandus

Chimera autoteeninduses vahetame, remondime või taastame teie auto diislisüsteemide komponendid ja elemendid, et teie diiselmootor töötaks jälle laitmatult. Teostame ka eritöid – kui teil on küsimusi võtke meiega kindlasti ühendust.

Diislisüsteemide parandus ja vahetus

Diiselautodel on teatud komponendid, mis kuluvad ning võivad vajada remonti või vahetust. Tooge oma auto meie teenindusse ning teostame teie sõiduki diislisüsteemile diagnostika, leiame ning eemaldame vead ning saate jälle ökonoomselt, mugavalt ja turvaliselt edasi sõita.

Diislisüsteemi komponentide parandust teostame meie Tallinna teeninduses Magasini 31b, kus saate oodates mõnusalt diivanil istuda ja kohvi nautida, seni kuni me teie auto korda teeme. Pakume kõigile töödele garantiid ning täpse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Diiselmootorite remont

Tänu diisli soodsamale hinnale ning üldiselt diiselsõidukite madalamale kütusekulule on diiselmootoriga sõidukid Eestis populaarsed. Olenemata, kas tegu on bensiini- diisel- või elektrimootoriga, tuleb mootorit aeg-ajalt hooldada, vahetada kuluvosi ning mootoriõli.

Diiselmootorite remont ja taastamine on meie igapäevatöö ning leiame lahenduse ka kõige komplekssematele probleemidele teie auto diiselmootoris või selle komponentides. 

DPF filtri eemaldus

DPF filter (Diesel Particule Filter) on paigaldatud enamusele populaarsetele diiselmootoriga sõidukitele ning selle olemasolu pole alati soovitud või isegi vajalik. DPF tahmafiltri remont või purunenud filtri asendamine uuega on kulukas ning paljude kasutatud autode omanikud soovivad DPF filtri eemaldada. 

Chimera autoteeninduses eemaldame teie diiselauto DPF filtri mõistliku hinnaga. Loe lähemalt DPF filtri eemalduse teenusest.

mootori- ja kerevahetus chimera autoteeninduses

Range Rover Sport.

Diiselmootorite remont

Kui otsite kohalikku ning usaldusväärset autoteenindust, olete õiges kohas. Leidke omale sobiv teenus meie kodulehelt ning lisaküsimuste tekkimisel helistage või kirjutage meile otse. Oleme teie jaoks saadaval tööpäevadel 9-16 ning leiame lahenduse ka teie keerukaimatele diislisüsteeme puudutavatele probleemidele.

Diiselmootoriga auto väljalaskesüsteemide remont ja vahetus

Diiselmootoriga auto väljalaskesüsteemide parandus ja remont usalda spetsialistile. Remondime, vahetame või paigaldame uue väljalaskesüsteemi teie autole alati kvaliteetselt ning kokkulepitud ajaks. Kõigile meiepoolsetele töödele garantii.

Diislisüsteemide remonti puudutavad küsimused ja vastused

Lisaküsimuste olemasolul või tekkimisel võtke meiega ühendust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.