Chimera autoteeninduse logo

Autoremont

Värvitööd

55 983 019

56 674 424

Chimera.ee

Siduri vahetus ja remont

Vahetame teie auto siduri, hooratta või käigukasti meie autoteeninduses Tallinnas. Teostame siduri vahetustöid manuaal- ja automaatkastidele. Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist.

Siduri vahetus ja remont Tallinnas

Vhaetame või parandame teie auto siduri või hooratta. Täpsema info saamiseks saatke meile päring!

Chimera autoteeninduse logo

Magasini 31b, Tallinn

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee
Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Chimera autoteeninduse logo

Autoremont: 55983019

Värvikoda: 56674424

Email: info@chimera.ee

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836

Magasini 31b, Tallinn

Küsi töödele pakkumist

Kirjeldage soovitud töid, jätke meile enda- ning oma auto andmed ning võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Siduri ja hooratta vahetus ning remont Tallinnas

Chimera autoteeninduses vahetame teie auto siduri, hooratta ning teostame nende komponentidele parandustöid. Lisaks siduri- ja hooratta vahetusele remondime ka teie auto käigukasti ning teostame siduri vahetust nii manuaal- kui automaatkäigukastidega autodele. 

Auto siduri vahetus ja siduri remont

Auto sidur on komponent, mis seob käigukasti ning mootorit. Sidur edastab mootorist tuleva pöördemomendi käigukasti ning võimaldab nende omavahelist ühendust luua ning katkestada.

Kuidas sidur toimib?

Sidur on auto toimimiseks vajalik eelkõige selleks, et kohaltminek oleks sujuv, et vahetada sujuvalt käike ning auto peatamine oleks ühtlane. Seega, tegu on eriti sõidumugavust puudutavast aspektist tähtsa komponendiga.

Kuna sidur toimib füüsilise puhvri ning liitja/lahutajana, saab ta pidevalt mehhaanilist koormust, mis aja jooksul kulutab selle komponendi detailid, mis raskendab siduri poolt võimaldatud funktsioonide toimimist (käiguvahetus, sujuv kohaltminek ja peatumine jne).

Siduri vahetuse hind

Siduri vahetuse hind koosneb kahest komponendist, milleks on varuosade maksumus ning töödele kuluv aeg. Täpse siduri vahetuse hinnapakkumise saamiseks, võtke meiega ühendust.

Hooratta vahetus Tallinnas

Hooratas on käigukasti toimimises oluline komponent ning tihti just see varuosa, mis kipub kasutuse käigus kuluma või purunema. Tooge oma auto meie juurde diagnostikasse, leiame teie käigukasti vead ning vajadusel vahetame teie auto hooratta ning remondime kogu käiguvahetussüsteemi (vaata ka: käigukasti vahetus ja remont

Chimera autoteeninduses pakume m.h. :

Oleme autosid remontinud rohkem kui 10-aastat ning omame laialdast kogemust kogu valdkonnas. Meie mehaanikud on oma töös kirglikud ning koolitatud. Meie Tallinna kesklinnas asuvas autoteeninduses pakume teile m.h. järgmisi teenuseid:

Millistel juhtudel tasuks kaaluda siduri vahetust?

Siduri vahetus või remont tasuks ette võtta juhtudel, kui esineb mõni või mitu järgmistest tunnustest:

Siduri vahetus ja remont Tallinnas Chimera autoteeninduses

Teostame enamus levinud autoremondiga seotud töid alates keretöödest kuni keeruliste auto elektritöödeni ning saame teid aidata ka siduri või hooratta vahetuse puhul.

Kui te soovite ette võtta siduri vahetuse või remondi, võtke meiega ühendust ning küsige tasuta hinnapakkumist. Nõustame teid vajadusel ning alustame koostööd.

Range Rover Sport käigukasti vahetus- ja keretööd

Siduri vahetust ja remonti puudutavad küsimused

Ehk leiate siit vastuse oma küsimusele, mis puudutab siduri või hooratta vahetust.

Mida vaid mõned meie kliendid arvavad

Tutvuge meie ettevõtte Google profiilile jäetud tagasisidega

Dmitri Nipadistov

5/5

"Не все могут себе позволить официальных дилеров.

Services: Transmission, Electrical repair, Air & cabin filter replacement, Exhaust, Tires, Steering & suspension repair, Electrical, Auto engine diagnostic, Body & Trim, Wheel alignment, Transmission repair, Brakes, Air conditioning, Brake service & repair, Oil change" ​

Mikhail Suslov

5/5

"Хороший сервис. Полный видео и фото отчет проделанной работы. Получил ответы на все вопросы. Доволен ремонтом и обслуживанием."

Aaro Karjus

5/5

"Технически грамотный персонал. Поставленные задачи по ремонту и обслуживанию выполняются добросовестно и в срок. Предоставляют видео отчеты через Viber. Гарантийные обязательства исполняются чётко. Используют качественные комплектующие. Цены приемлемые."

Andrei

5/5

"Очень уютное место, дружелюбный персонал, гарантия качества."

Anton Yurkiv

5/5

"Great place to get your car back on the road. They found all parts and fixed broken diesel Audi with turbine exploded in a few days"

Aleksei Konnov

5/5

"Great service...and good wotk quality! !5 stars"

Autoteenindus

Magasini 31b, Tallinn, 10138

Altovega OÜ

Registrikood: 12300836
Telefon: 55983019
Email: info@chimera.ee
Chimera Autoteenindus

Kirjeldage soovitud töid, jäte meile enda- ning oma auto andmed ning teeme teile hinnapakkumise esimesel võimalusel (enamasti juba ssamal päeval).

Loe teenusest

Auto keretööd

Tutvu lähemalt meie pakutavate auto keretööde teenustega. Pakume kõiki levinud keretöid detailide taastamisest kuni keevitustöödeni.

Loe teenusest

Auto värvimine

Tutvu meie auto värvimise teenusega lähemalt ning broneeri terve auto- või keredetailide värvimine meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Hammasrihma tööd

Tutvu meie hammasrihma ehk mootoririhma vahetuse teenusega, kus asendame ka tööde käigus muud komponendid.

Loe teenusest

Mootori remont

Tutvu lähemalt meie pakutavate mootoritöödega, nagu mootori remont, vahetus, sissepõlemisdetailide vahetus ning mootorite kapitaalremont.

Loe teenusest

Käigukasti remont

Tutvu meie käigukastide parandamise teenusega lähemalt. Remondime, parandame, taastame või vahetame teie auto käigukasti.

Loe teenusest

Kahjukäsitlus

Tutvuge meie pakkumisega avariijärgseks kahjukäsitluseks. Taastame teie auto endise seisukorra kokkulepitud aja raames meie Tallinna autoteeninduses.

Loe teenusest

Diagnostika

Tutvu lähemalt meie poolt pakutava diagnostikateenuse kohta. Teostame teie autole põhjaliku diagnostika, leiame- ning eemaldame leitud vead.

Loe teenusest

Õlivahetus

Tutvu meie õlivahetuse teenusega ning lepi kokku aeg õlivahetuseks juba täna. Teostame teie autole õlivahetuse kvaliteetsete õlidega.

Loe teenusest

Veermiku remont

Tutvu meie veermiku remonti puudutavate teenustega. Remondime teie auto veermikus olevad detailid ning saate jälle turvaliselt ja mugavalt sõita.